خرید توشیبا ۲۵۶

توشیبا 256

خرید توشیبا ۲۵۶

خرید توشیبا ۲۵۶ به یکی از جستجوهای اصلی کاربران دستگاه های اداری تبدیل شده است. چرا که این دستگاه یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین ماشین های اداری می باشد. قابلیت های این دستگاه تقریبا کارگشای همه نیاز های اداری شما می باشد. بسیاری از شرکت ها، دفاتر ارائه دهنده خدمات چاپ و تکثیرات و دفاتر اداری می توانند گردش کار های خود را با مدل ۲۵۶ همیشه در جریان نگه دارند.

دستگاه فتوکپی توشیبا ۲۵۶

توشیبا ۲۵۶ یک دستگاه چندکاره می باشد. از این رو ویژگی های آن را نمی توان به صورت تکی با دستگاه های تخصصی مقایسه کرد. بدیهی است که سرعت پرینترهای چندکاره نسبت به ریسوگراف ها کمتر است. یا کیفیت و وضوح چاپ آنها نسبت به پلاتر ها کمتر می باشد. اما مزیت اصلی دستگاه های مولتی فانکشن یا چندکاره، ارائه همه این خدمات به صورت همزمان می باشد.

اشغال فضای کمتر

با پیچیده تر شدن سفارشات، خریداران دستگاه های اداری تمایل بیشتری به خرید دستگاه های چندکاره پیدا کرده اند. خرید توشیبا ۲۵۶ و جایگزین کردن این دستگاه به جای چند پرینتر و فتوکپی از چند جهت بهتر است. توشیبا ۲۵۶ از شما فضای کمتری خواهد گرفت، همچنین اقتصادی تر و مقرون به صرفه تر است.

سرعت چاپ

سرعت چاپ توشیبا ۲۵۶ به ۲۵ برگ بر هر دقیقه می رسد. و این دستگاه اوراق چاپ و کپی خود را در وضوح ۶۰۰*۶۰۰ dpi آماده سازی می کند. شما می تواند با افزودن آپشن های اختیاری، کارایی دستگاه را تا چندین برابر نیز ارتقا دهید. مثلا می توانید با افزودن سیستم تغذیه خودکار اسناد یا ADF، سرعت آماده سازی اوراق خام برای ورودی دستگاه را چندین برابر بیشتر کنید.

امکانات مختلف خرید

خرید توشیبا ۲۵۶ در مدل ها، پیکربندی ها و تحت تولید ریجن های مختلفی امکان پذیر است. همه این فاکتورها بر خرید شما تاثیر بسیاری می گذارند.

آکبند، استوک و بازسازی شده

توشیبا ۲۵۶ در مدل های آکبند، استوک و بازسازی شده به فروش می رسد. مدل های استوک و بازسازی شده برخلاف آکبند، مقداری کار کرده اند و خدمات را به طور مستقیم از کارخانه سازنده دریافت نمی کنند. ولی از سوی دیگر قیمت بسیار ارزانتری دارند.

نظر به سلامت و کارایی کامل این مدل ها شما می توانید با خرید توشیبا ۲۵۶ به صورت استوک یا بازسازی شده، در هزینه های خود به مراتب صرفه جویی بیشتری کنید. همچنین شما می توانید با حذف آپشن های غیرضروری هزینه های پرداختی خود را باز هم کاهش دهید.

کشور سازنده دستگاه

مورد دیگری که در خرید توشیبا ۲۵۶ اهمیت دارد. محل تولید و کشور تولیدکننده دستگاه می باشد. این فاکتور که به ریجن تولید نیز معروف است هم در سازگاری و کارایی و هم در قیمت دستگاه تاثیرات متعددی می گذارد. به نحوی که محصول ریجن آسیا با ریجن آمریکا تفاوت دارد.

نحوه خرید توشیبا ۲۵۶

خرید توشیبا ۲۵۶ از فروشگاه کپی ایران به سادگی چندکلیک و ثبت سفارش آنلاین امکان پذیر می باشد. شما می توانید این دستگاه پرکاربرد و محبوب را در مدل های مختلف و با انتخاب ترکیب دلخواه از آپشن ها خریداری کنید. هیچ چیز مثل خرید از یک فروشنده معتبر نمی تواند خاطر شما را از سلامت و کارایی دستگاه خریداری شده آسوده سازد.

جهت کسب اطلاعات در مورد خرید دستگاه فتوکپی توشیبا ۲۵۶ کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.