خرید توشیبا ۳۵۵

توشیبا 355

خرید توشیبا ۳۵۵

خرید توشیبا ۳۵۵ مستلزم توجه به نکاتی است که در صورت رعایت شدن می توانند یک خرید سالم و مفید را برای شما رقم بزند. توشیبا ۳۵۵ یک دستگاه چندکاره کامل می باشد که با نام Toshiba e-studio 355 نیز شناخته می شود. این دستگاه فرآیندهای چاپ، کپی، اسکن و فکس را برای شما انجام می دهد. از این رو جایگزین مناسبی برای چند دستگاه جدا می باشد.

توشیبا ۳۵۵

با خرید توشیبا ۳۵۵ از ویژگی های متعددی بهره مند می شوید که این ویژگی ها سبب محبوبیت بسیار این دستگاه در بین فعالان در صنعت چاپ و تکثیرات شده است. سرعت چاپ و کپی مدل ۳۵۵ به ۳۵ برگ بر هر دقیقه می رسد که سرعت بسیار خوبی است. اگرچه این سرعت نسبت به چاپگر ها یا فتوکپی های حرفه ای کمتر است. ولی با این سرعت شما می توانید بسیاری از سفارشات و پروژه های کاری اداری خود را سر موعد به اتمام برسانید.

توشیبا ۳۵۵ از یک سنسور ۶۰۰*۶۰۰ dpi به منظور تامین وضوح تصاویر بهره می برد. رزولوشن ۶۰۰ وضوحی رایج در بین پرینترهاست. همه جزئیات کاملا واضح و نزدیک به تصاویر حقیقی چاپ خواهند شد. همچنین ساز و کارهای نرم افزاری مثل Smoother نیز بر روی این پرینتر چندکاره تعبیه شده اند. این ساز و کارها از بروز خطاهای حین چاپ مثل پخش شدگی رنگ و جوهر جلوگیری می کند.

عوامل موثر بر قیمت

قیمت یک دستگاه اداری را شاید بتوان مهمترین عامل تاثیرگذاردر خرید آن دانست. خرید توشیبا ۳۵۵ نیز مثل سایر ماشین های اداری به قیمت آن وابستگی بسیاری دارد. قیمت این دستگاه تحت فاکتورهای مختلفی تغییر می کند. مدل ها و پیکربندی های گوناگون و حتی ریجن تولید دستگاه می تواند روی قیمت آن تاثیر بگذارد.

خرید توشیبا ۳۵۵ در پیکربندی های مختلفی امکان پذیر می باشد. شما می توانید از بین آپشن های اختیاری، ترکیب متناسب با نیاز اداری خود را انتخاب کنید. آپشن های اختیاری دستگاه در بالاتر بردن راندمان کاری شما تاثیر بسزایی داشته و نقش مهمی ایفا می کنند. البته از سوی دیگر باید توجه داشت که این آپشن ها هزینه ای جداگانه دارند که به صورت مازاد بر قیمت دستگاه خام محاسبه می شود.

آپشن های اختیاری توشیبا ۳۵۵ عبارتند از سیستم تغذیه خودکار اسناد یا به اختصار ADF، سورتر، فینیشر و لارج باکس. سورتر و فینیشر دو آپشنی هستند که وظیفه دسته بندی یا صحافی اوراق چاپ و کپی شده را بر عهده خواهند داشت. لارج باکس ظرفیت سینی های ورودی را افزایش می دهد. سیستم تغذیه خوکار اسناد یا ADF نیز قرار دادن اوراق خام در ورودی را به صورت خودکار انجام می دهد.

سفارش دستگاه

خرید توشیبا ۳۵۵ به آسانی و در انواع پیکربندی ها امکان پذیر است. فروشگاه کپی ایران ارائه دهنده خدمات فروش دستگاه های اداری، توشیبا ۳۵۵ را در مدل ها و پیکربندی های مختلف به مشتریان عزیز عرضه می کند. خرید توشیبا ۳۵۵ در هر سه مدل آکبند، استوک و بازسازی شده انجام می شود. توجه داشته باشید که هیچ چیز مثل خرید از یک فروشگاه معتبر و مطمئن نمی تواند خاطر شما را از سلامت دستگاهتان آسوده نگه دارد.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد خرید دستگاه فتوکپی توشیبا ۳۵۵ کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.