خرید ریکو آفیشیو ۴۰۰۰

ریکو آفشیو MP 4000

خرید ریکو آفیشیو ۴۰۰۰

خرید ریکو آفیشیو ۴۰۰۰ در مدل ها و با پیکربندی های مختلفی امکان پذیر است. این دستگاه یکی از پراستفاده ترین و محبوب ترین ماشین های اداری چندکاره می باشد. از این رو شرکت سازنده یعنی ریکو آفیشیو، این دستگاه را تحت ساخت کشورهای مختلف و با مدل های متنوعی به بازار عرضه می کند تا mp 4000 را پاسخگوی نیاز هر کسب و کار و هر طیفی از امور بسازد.

لازم به ذکر است. که هر مدل و سری ساختی، ویژگی های مخصوص به خود را دارد. همچنین امکان اضافه کردن آپشن های اختیاری هنگام ثبت سفارش نیز وجود دارد. ولی همه این عوامل همانطور که در خرید ریکو آفیشیو mp 4000 موثرند. در قیمت آن نیز تاثیر قابل توجهی دارند. از این رو توصیه می شود. با بررسی نیازهای اداری و نوع کاربری خود، مدل ایده آل خود را انتخاب کنید. به این ترتیب هم نهایت سازگاری و کارایی دستگاه انتظار خواهد رفت و هم مناسب بودن به لحاظ قیمت و بودجه.

مدل های دستگاه

شما می توانید. ثبت سفارش و خرید ریکو آفیشیو ۴۰۰۰ را در سه مدل آکبند، استوک و بازسازی شده انجام دهید. دستگاه های آکبندی که در کشورهای اروپایی یا آسیای شرقی به فروش می رسند. و بعد از مدتی در عین سلامت و کارایی کامل واگذار می شوند. مجددا و با نام استوک به فروش می رسند.

دستگاه های استوک برخلاف دستگاه های آکبند، برای مدتی کار کرده اند. و خدمات را مستقیما از سازنده دریافت نخواهند کرد. ولی کیفیت و کارایی کامل (که در برخی موارد این سطح سلامت با برچسبی درجه بندی می شود.) داشته و از سوی دیگر قیمت بسیار ارزانتری دارند. دستگاه های آکبند ممکن است. تحت تغییرات یا تعمیراتی قرار بگیرند. تا سازگاری خود را با کشور مقصد افزایش دهند. این دستگاه ها با نام بازسازی شده به فروش می رسد.

انتخاب فروشنده مطمئن

مهمترین گام در خرید هر دستگاهی از جمله خرید ریکو آفیشیو ۴۰۰۰، انتخاب یک فروشنده مطمئن و معتبر است. با توجه به مسیرهای گوناگون واردات این دستگاه ها و همچنین استانداردهای شخصی برخی از فروشندگان و مونتاژکنندگان دستگاه های اداری، اهمیت انتخاب فروشنده مطمئن بیشتر نیز احساس می شود.

خرید از یک فروشگاه مطمئن مثل کپی ایران می تواند خاطر شما را هم از سلامت دستگاه و هم از بهینه بودن قیمت پرداختی آسوده کند. فروشگاه کپی ایران عرضه کننده انواع دستگاه های اداری، در مدل ها و پیکربندی های مختلف می باشد و به منظور خرید ریکو آفیشیو  ۴۰۰۰ نیز گزینه های متعددی در اختیار شما قرار می دهد.

خرید ریکو آفیشیو ۴۰۰۰ و اضافه کردن آپشن های اختیاری

پس از انتخاب دستگاه موردعلاقه خود، می توانید به راحتی سفارش خود را به ثبت برسانید. اما پیش از نهایی کردن ثبت سفارش، شما می توانید از بین انواع آپشن های اختیاری از جمله سورتر، فینیشر، لارج باکس و سیستم تغذیه خودکار اسناد یا ADF، ترکیب دلخواهی از آپشن ها را انتخاب کرده و به دستگاه خود اضافه کنید. آپشن های اختیاری کارایی دستگاه شما را بالاتر می برند ولی هزینه جداگانه ای دارند که به صورت مازاد بر قیمت دستگاه خام محاسبه می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.