خرید ریکو mp 9003

ریکو آفیشیو MP6501

خرید ریکو mp 9003

خرید ریکو mp 9003 به صورت دستگاه های استوک، آکبند و یا بازسازی شده می تواند یک گزینه بسیار مناسب برای مراکز اداری مختلف باشد. این دستگاه چاپ اداری و چند منظوره دارای قابلیت پرینت، فکس، اسکن و فتوکپی بوده و کیفیت و سرعت چاپ قابل قبولی دارد.

ویژگی های ریکو ۹۰۰۳

در زیر به پاره ای چند از مزایای ریکو ۹۰۰۳ اشاره می کنیم:

چند منظوره

یکی از مهم ترین مزایای خرید ریکو mp 9003 چند منظوره بودن دستگاه است. خرید یک دستگاه چهار منظوره به جای چند دستگاه مختلف باعث صرفه جویی در هزینه و البته فضای مورد استفاده خواهد شد. در این دستگاه چاپ می توانید. تا ۴۳۰۰ برگه را در حالت حداکثر قرار داده. و از آن ها برای چاپ در ابعاد مختلف استفاده کنید.

سرعت و کپی متوالی

بدون اغراق می توان گفت. سرعت چاپ این دستگاه در مقایسه با دستگاه های مشابه در چند رتبه ابتدایی قرار دارد. این دستگاه می تواند در هر دقیقه ۹۹ برگه را برای شما چاپ کند. در واقع شما به طور متوالی می توانید. در هر ساعت حدود ۵۵۰۰ برگه را چاپ کنید. که عددی بسیار ایده آل و مناسب است.

کیفیت

در کنار سرعت بالا، کیفیت چاپ در این دستگاه نیز بسیار قابل قبول است. تصاویر و نسخه های چاپ شده دارای کیفیت ۱۲۰۰ dpi بوده و با استفاده از تکنولوژی چاپ لیزری می تواند. وضوحی بی نظیر به شما هدیه کند.

اسکنر

با استفاده از اسکنر این دستگاه می توانید. فایل های مختلف را با فرمت های مختلف عکس، پی دی اف، آفیس و غیره ذخیره کرده و با استفاده از فکس آن را مقاصد مورد نظرتان به صورت مستقیم ارسال کنید.

سازگاری با سیستم عامل

سازگاری با بیشتر سیستم های عامل و دستگاه های دیجیتال مختلف مانند لپ تاپ، کامپیوتر و یا تلفن های همراه از دیگر ویژگی های این دستگاه چاپ است که می تواند کاربری آن را تا چندین برابر افزایش دهد.

مصرف انرژی

مصرف انرژی بسیار پایین، قابلیت ذخیره خودکار ADF، سورتر و فینیشر ویژگی های دیگر این دستگاه چاپ است. که بعد از خرید ریکو mp9003 می توانید. برای افزایش سرعت و دقت کار خود مورد استفاده قرار دهید.

خرید ریکو آفیشیو mp 9003 از فروشگاه معتبر

دستگاه های چاپ در حال حاضر در بسیاری از فروشگاه های حضوری و اینترنتی موجود بوده و این شما هستید. که می توانید بهترین و مناسب ترین فروشگاه را برای خود انتخاب کنید. یکی از رایج ترین روش های خرید در ال حاضر استفاده از اینترنت و خرید اینترنتی است.

شما می توانید در این روش در زمان و هزینه های خود تا حد بسیار زیادی صرفه جویی کرده و کالایی بهتر با قیمت و کیفیت مناسب تر تهیه کنید. ممکن است در شهر محل سکونت شما دستگاه چاپ مورد نظرتان موجود نباشد. در این حالت به راحتی می توانید از طریق خرید اینترنتی دستگاه را درب منزل خود تحویل بگیرید.

برای خرید ریکو mp 9003 یا دیگر دستگاه های چاپ مورد نظرتان خرید از فروشگاه اینترنتی کپی ایران از هر شهری که هستید امکان پذیر است. شما می توانید. به راحتی وارد سایت این فروشگاه شده و دستگاه چاپ مورد نظر خود را به صورت استوک، بازسازی شده و یا آکبند خریداری کنید. تمامی دستگاه های این فروشگاه اصل و اورجینال بوده و دارای بالاترین کیفیت هستند. دستگاه ها با مناسب ترین قیمت و همراه با ضمانت نامه به فروش می رسند.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد خرید دستگاه فتوکپی ریکو mp 9003 کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.