دستگاه فتوکپی رنگی شارپ

دستگاه فتوکپی رنگی شارپ

دستگاه فتوکپی رنگی شارپ

دستگاه فتوکپی رنگی شارپ در مدل های مختلفی و به صورت استوک در بازار موجود بوده که می توانید. با قیمت مناسب و کیفیت عالی آن را برای محیط کار خود تهیه کنید. بیشتر مدل های این دستگاه علاوه بر قابلیت فتوکپی توانایی انجام پرینت و اسکن را نیز داشته و می توانند. نیاز شما از خرید دستگاه های جداگانه را کاملا برطرف کنند.

ویژگی های دستگاه شارپ

در اینجا بهتر است شما را با برخی از ویژگی های این نوع فتوکپی رنگی آشنا کنیم:

ظرفیت های سینی بالا

یکی از ویژگی های بسیار مهم در انتخاب دستگاه های کپی، توجه به ظرفیت سینی برگه آن ها است. بدون شک هرچه ظرفیت دستگاه بیشتر باشد. سرعت عمل استفاده از آن نیز بالاتر می رود. تمامی مدل های دستگاه های فتوکپی استوک شارپ علاوه بر داشتن ظرفیت سینی بالا، قابلیت افزایش ظرفیت آن را تا چند هزار برگه نیز در اختیار شما قرار می دهند.

استفاده چند منظوره

یکی دیگر از مزایای خرید دستگاه فتوکپی رنگی شارپ، آن است. که از دستگاه می توانید به صورت چند منظوره استفاده کنید. در صورتی که یک مرکز انتشاراتی دارید. علاوه بر کپی، اسکن و پرینت از دیگر کارهایی است. که روزانه در محل کار خود انجام می دهید. دستگاه های کپی رنگی شارپ با داشتن قابلیت کپی، اسکن و پرینت می توانند تمام نیازهای کاری شما را برطرف کرده و محیط کاری را مرتب و جمع و جور نگه دارند.

اتصال بی سیم به کامپیوتر

سیستم های کامپیوتری یکی از اصلی ترین وسایلی است. که شما هنگام کپی و اسکن با آن ها سرو کار دارید. در بسیاری از مدل های دستگاه فتوکپی رنگی شارپ، امکان اتصال بی سیم به سیستم های مختلف برای شما فراهم شده تا بسیار راحت تر به انجام کارهای خود بپردازید. مدل های دیگر دستگاه های کپی رنگی استوک شارپ به صورت آپشنال و با خرید جداگانه امکان استفاده بی سیم را برای شما فراهم می کنند.

ابعاد مناسب

از دیگر ویژگی های عالی مدل های مختلف دستگاه فتوکپی رنگی شارپ استوک ابعاد و وزن بسیار مناسب آن ها است. شما این دستگاه ها را در محیط های اداری، دفاتر مختلف، مدارس و یا مراکز انتشاراتی قرار می دهید که اندازه بزرگ آن ها می تواند ظاهر محیط را بسیار نامرتب و شلوغ کند. اما این دستگاه ها ابعاد و وزن بسیار مناسبی داشته و می توانید. آن ها در اتاق های کوچک نیز جای داد.

کلید ها و صفحه نمایش

داشتن کلید ها و صفحه نمایش در تمامی مدل های استوک دستگاه فتوکپی رنگی شارپ، کار کردن با آن را بسیار آسان کرده است. در بعضی از مدل های این دستگاه صفحه نمایش قابلیت تاچ داشته و به راحتی و بدون استفاده از کلید می توانید از دستگاه استفاده نمایید.

کیفیت کار عالی

کیفیت پرینت و کپی یکی از مهم ترین مواردی است که دستگاه های کپی باید داشته باشند. مدل های مختلف این مدل از دستگاه های کپی می تواند. با کیفیت بسیار بالا مانند ۶۰۰dpi و یا بیشتر تصاویر را پرینت و کپی کند. رنگ موجود در تصاویر نیز به شکل کاملا طبیعی و عالی روی برگه چاپ می شود.

سرعت چاپ بالا

یکی دیگر از ویژگی های مدل های مختلف دستگاه فتوکپی رنگی شارپ، سرعت چاپ بالای آن ها مانند ۲۶ برگه در دقیقه است. البته بسیاری از مدل های این دستگاه توانایی استفاده برگه های A3 و A4 را دارند. البته سرعت چاپ A3 کمی پایین تر است.

جهت تهیه این دستگاه ها تنها کافی است. به بخش فروش محصولات شارپ مراجعه و محصول مورد نظر را تهیه کنید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد دستگاه فتوکپی شارپ  کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.