شارپ mx200

شارپ-201

شارپ mx200

شارپ mx200 یکی دیگر از دستگاه های کپی چند کاره سیاه و سفید و محصولی از برند معتبر شارپ می باشد. همچنین با این دستگاه کپی می توانید عمل اسکن را هم انجام دهید. تکنولوژی چاپ این دستگاه لیزری می باشد. بنابراین این مدل دستگاه کپی از دقت و سرعت مناسبی برخوردار است. این دستگاه می تواند به طور همزمان از پشت و روی کاغذ کپی بگیرد، مانع از اتلاف وقت کاربر می شود.

این دستگاه به دلیل قابلیت های فراوان جهت کار در دفاتر فنی و مراکز آموزشی کاربرد فراوان دارد. سرعت این دستگاه در هر دقیقه ۲۰ برگ می باشد. با اینکه سرعت دستگاه بسیار بالا نیست اما راضی کننده است. این دستگاه کپی به دلیل چندکاره بودن می تواند نیازهای گوناگون شما را برطرف کند. همچنین این دستگاه کپی فضای کمتری را اشغال خواهد کرد. با خرید این دستگاه دیگر نیازی به خرید چند دستگاه نخواهید داشت.

مشخصات دستگاه کپی شارپ mx200

امروزه اهمیت دستگاه های کپی در دفاتر اداری و کسب و کارهای چاپ و تکثیرات بسیار بیشتر از قبل شده است. این مدل دستگاه کپی چند کاره می باشد. با این مدل دستگاه کپی علاوه بر کپی و پرینت می توانید عمل اسکن را هم انجام دهید.

بی شک نام و برند نام آشنا برای هر کالایی اعتبار و اطمینان به ارمغان می آورد. قطعا شارپ mx200 نیز از این قاعده مثتثنی نیست. شاید بتوان اولین ویژگی مثبت این دستگاه کپی را شرکت سازنده آن دانست. شرکت ژاپنی شارپ با بیش از صد سال سابقه در زمینه تولید تجهیزات الکترونیک دارای محصولات با کیفیتی می باشد.

همچنین این دستگاه کپی دارای قابلیت چاپ دورو است. از اینرو به نوعی باعث سرعت بخشیدن به کارها شده و مانع از اتلاف وقت کاربران نیز می شود. از طرفی این ویژگی باعث صرفه جویی در مصرف کاغذ نیز خواهد شد.

چند منظوره بودن

این مدل دستگاه کپی از دیگر دستگاه کپی های چند منظوره موجود در بازار می باشد. کاربران با استفاده از این مدل دستگاه کپی می توانند اسناد و متون مختلف را به بهترین شکل و به صورت سیاه و سفید به مشتریان تحویل دهند. از طرفی این دستگاه کپی می تواند به صورت همزمان چندین کار را برای شما انجام دهد. با این دستگاه فتوکپی می توانید نیازهای کاری خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

همین ویژگی چند منظوره بودن سبب شده است خرید دستگاه صرفه اقتصادی داشته باشد. درصورتیکه قدرت خرید چند مدل دستگاه کپی را ندارید می توانید این دستگاه کپی را خریداری کنید. بنابراین خرید دستگاه کپی چند منظوره جهت شروع کار با سرمایه کم یک انتخاب ایده آل است. از طرفی دستگاه کپی چند منظوره فضای کمی از محیط را اشغال خواهد کرد.

سرعت چاپ

یکی دیگر از ویژگی های مهم هر دستگاه کپی سرعت چاپ آن می باشد. زیرا هر چه سرعت دستگاه کپی بیشتر باشد دستگاه کارایی بالاتری خواهد داشت. همچین سرعت بالای دستگاه مانع از اتلاف وقت کاربر می شود. همانطور که می دانید سرعت چاپ دستگاه های کپی براساس تعداد برگه های چاپ شده در هر دقیقه محاسبه می شود.

سرعت این مدل دستگاه فتوکپی بسیار بالا نیست. این دستگاه کپی قادر است در هر دقیقه ۲۰ برگ را کپی بگیرد. با این حال سرعت این مدل دستگاه کپی راضی کننده می باشد. بنابراین با خرید این دستگاه کپی می توانید کار های چاپی خود را در زمان مناسب انجام دهید.

زمان گرم شدن دستگاه

زمانی که یک دستگاه کپی را به برق وصل می کنید، تا موقع شروع به کارکردن به یک مدت زمانی نیاز دارد. هر چه این مدت زمان کوتاه تر باشد سرعت و عملکرد دستگاه بیشتر خواهد شد. البته این مدت زمان در دستگاه های مختلف متفاوت خواهد بود.

در صورت کم بودن مدت زمان گرم شدن، دستگاه در یک چشم بر هم زدن شروع به کار می کند. بنابراین هر چه این مدت زمان کمتر باشد سرعت کاری شما هم افزایش پیدا خواهد کرد. بهتر است بدانید که در دستگاه های اداری این مدت زمان با توجه به حجم کاری بالا بیشتر از یک دقیقه خواهد بود. در حالیکه مدت زمان گرم شدن این مدل دستگاه کپی تنها ۲۰ ثانیه می باشد. این مقدار سرعت بسیار خوبی محسوب می شود و امکانات مورد نیاز به سرعت برایتان فراهم خواهد شد.

قابلیت برنامه ریزی

یکی از ویژگی های قابل توجه این مدل دستگاه کپی قابلیت برنامه ریزی آن است. قابلیت برنامه ریزی به این صورت است که کاربر می تواند عملکرد دستگاه را برای چند ساعتی بر عهده خود دستگاه بگذارد. شما می توانید برنامه ریزی خاصی را به این دستگاه کپی بدهید.

بنابراین این محصول طبق برنامه ریزی و دستور داده شده به دستگاه می تواند عملیات کپی یا پرینت را انجام دهد. این ویژگی باعث می شود کاربر موقع کار کردن دستگاه به سایر کارهای خود بپردازد. همچنین این ویژگی مانع از اتلاف وقت کاربر خواهد شد. به جرات می توان گفت این ویژگی سبب افزایش محبوبیت دستگاه کپی شارپ mx200 در بین کاربران شده است.

 ADF

یکی از ویژگی های مهم هر دستگاه کپی دارا بودن ذخیره خودکار ADF می باشد. این مدل دستگاه کپی هم این ویژگی مهم را دارد. این قابلیت باعث می شود در صورت چاپ مکرر به نسخه اصلی هیچ نیازی نداشته باشید. زیرا دستگاه قادر است نسخه اصلی را در حافظه خود ذخیره کرده و جهت چاپ مکرر به طور خودکار از آن استفاده کند.

این قابلیت باعث افزایش سرعت و کارایی دستگاه می شود. زیرا در غیر اینصورت شما مجبور هستید اسناد اصلی را تک به تک و به صورت دستی برای هر بار کپی گرفتن داخل دستگاه قرار دهید. این امر موجب اتلاف وقت کاربر می شود. از طرفی قابلیت ذخیره خودکار ADF به دو صورت تک رو و دورو قابل انجام است. قطعا قابلیت ADF خودکار به صورت دو رو باعث افزایش بیشتر سرعت و عملکرد دستگاه می شود.

کیفیت و رزولوشن چاپ

از ویژگی های مهم موقع خرید دستگاه فتوکپی کیفیت و رزولوشن آن می باشد. این قابلیت برای اکثر کاربران اهمیت دارد. جالب است بدانید که کیفیت چاپ در دستگاه کپی براساس DPI تعیین می شود. همچنین به هر میزان که DPI بیشتر باشد کیفیت چاپ هم افزایش پیدا خواهد کرد.

دقت و وضوح کیفیت چاپ در دستگاه کپی شارپ mx200 به میزان ۱۲۰۰DPI می باشد. این مدل دستگاه کپی از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار است. با این دستگاه کپی می توانید از چاپی عمیق و زنده بهره مند شوید. در صورتیکه کیفیت چاپ برای شما اولویت دارد توصیه می کنیم این مدل دستگاه کپی را خریداری کنید. بنابراین انتخاب این دستگاه کپی یک انتخاب ایده آل به شمار می آید.

ویژگی مهم دستگاه کپی شارپ mx200

یک ویژگی مهم دستگاه کپی شارپ mx200 دارا بودن سورت الکترونیکی می باشد. این قابلیت باعث افزایش سرعت و کارایی دستگاه شده است. زیرا سورت الکترونیکی سبب می شود دستگاه بعد از تمام شدن هر نسخه از نسخه بعدی به صورت خودکار کپی بگیرد. قابلیت چاپ دورو یک ویژگی مهم دیگر این دستگاه کپی به شمار می آید. زیرا این قابلیت مانع از اتلاف وقت کاربر خواهد شد.

یک ویژگی مهم دیگر این دستگاه کپی مدت زمان کوتاه گرم شدن آن می باشد. این دستگاه در ۲۰ ثانیه گرم می شود و می تواند شروع به کار کند. بنابراین این ویژگی مانع از اتلاف وقت کاربر خواهد شد. حداقل سایز کاغذ مورد استفاده در این مدل دستگاه کپی A6 می باشد. همچنین حداکثر سایز کاغذی که در این دستگاه استفاده می شود A3 است. یک ویژگی مهم دیگر این دستگاه کپی قابلیت اسکنر رنگی می باشد.

مزایا و معایب

یکی از مزایای شارپ mx200 چند کاره بودن آن است. با این دستگاه کپی می توانید اسکن رنگی با کیفیت بالا را انجام دهید. همچنین این دستگاه از قابلیت شبکه و برنامه ریزی برخوردار می باشد. قابلیت چاپ دورو در این دستگاه باعث افزایش سرعت آن شده است. یکی دیگر از مزایای مهم این دستگاه کپی استفاده از کاغذهای با سایز متفاوت می باشد.

بنابراین با این دستگاه محدودیتی در استفاده از کاغذ نخواهید داشت. یک مزایای مهم این دستگاه دارا بودن سورتر الکترونیکی می باشد. این ویژگی باعث افزایش عملکرد و کارایی دستگاه شده است. قابلیت تغذیه کاغذ اتوماتیک از دیگر مزایای این دستگاه به شمار می آید. اما در مقابل یکی از معایب این دستگاه کاربری سیاه و سفید آن است. زیرا کاربر ممکن است علاوه بر سیاه و سفید به کپی رنگی هم احتیاج داشته باشد. بنابراین انجام یک کاربری باعث ایجاد محدودیت در کار خواهد شد.

خرید دستگاه کپی شارپ mx200

خرید دستگاه کپی شارپ mx200 به ویژگی های مختلفی که در بالا اشاره کردیم بستگی دارد. از طرفی این دستگاه در سه مدل مختلف یعنی استوک، بازسازی شده و آکبند در بازار موجود می باشد. انواع مختلف دستگاه از لحاظ قیمت با یکدیگر تفاوت دارند. بنابراین براساس سرمایه و موجودی خود می توانید یکی از این انواع را انتخاب کنید.

لازم به ذکر است که دستگاه های استوک و بازسازی شده از کیفیت لازم برخوردار می باشند. بنابراین خرید دستگاه کپی استوک و بازسازی شده با کیفیت مناسب از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است. خرید این مدل دستگاه کپی با دارا بودن قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد یک انتخاب مناسب می باشد. با خرید این دستگاه می توانید نیازهای کاری خود را برطرف سازید. از طرفی به دلیل کیفیت مناسب می توانید از چاپی عمیق و زنده بهره مند شوید.

قیمت دستگاه

بهتر است بدانید که قیمت دستگاه کپی شارپ mx200 با توجه به نوعی که دارد متفاوت خواهد بود. همانطور که در بالا اشاره کردیم امروزه دستگاه های کپی در سه نوع مختلف (استوک، آکبند، بازسازی شده) در بازار موجود می باشند. بنابراین براساس نیاز کاری خود می توانید در بین انواع مختلف دستگاه های کپی دستگاه مورد نظر را انتخاب کنید.

جالب است بدانید که وجود آپشن های اختیاری در دستگاه کپی باعث می شود دستگاه مورد نظر به یک دستگاه ایده آل و مناسب برای محیط کاری شما تبدیل شود. قابلیت سورتر، فینیشر و تغذیه اتوماتیک ADF جزء آپشن های اختیاری دستگاه کپی می باشند. از طرفی این مدل دستگاه کپی با قابلیت های خاص یک انتخاب مناسب برای کاربران به شمار می آید.

جمع بندی و سفارش

شارپ mx200 یک دستگاه کپی با کاربری سیاه و سفید می باشد. این دستگاه فتوکپی یکی از دستگاه های با کیفیت و محصولی از برند معتبر و با سابقه شارپ است. این دستگاه جهت انجام کارهای با حجم بالا بسیار مناسب و پرکاربرد می باشد. با توجه به اینکه این دستگاه در سه مدل استوک، بازسازی شده و آکبند در بازار موجود است. از اینرو نباید از هر مرکزی اقدام به خرید آن نمود.

بهترین راه خرید این مدل دستگاه کپی خرید آن به صورت آنلاین است. همچنین فروشگاه کپی ایران در میان سایر فروشگاه ها از اعتبار بالایی برخوردار می باشد. بنابراین چنانچه قصد خرید این دستگاه کپی را داشتید توصیه می کنیم آن را از فروشگاه کپی ایران خریداری نمایید. با مراجعه به سایت فروشگاه می توانید ویژگی ها و مشخصات دستگاه را مشاهده کنید. پس از مشاهده ویژگی ها می توانید نسبت به خرید دستگاه اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.