فتوکپی رنگی استوک

دستگاه رنگی استوک کونیکا

فتوکپی رنگی استوک

فتوکپی رنگی استوک یکی از پر کاربرد ترین و مهم ‌ترین وسایل اداری است. که در مدارس، اداره ‌ها‌، دانشگاه‌ ها‌، مراکز بیمه، بانک‌ ها و مراکز چاپ و تکثیر کاربرد دارد. لازم به ذکر است. که استوک در انگلیسی به معنی کالای ذخیره و یا موجود در انبار می ‌باشد. در واقع استوک به لوازم الکتریکی گفته می شود. که به صورت عمده از کشورهای آمریکا و اروپا به کشورمان ایران وارد می‌شود و از قیمت پایین ‌تری نسبت به اجناس مشابه نو برخوردار می ‌باشند.

خرید از کپی ایران

در ایران فروشگاه کپی ایران به عنوان یکی از برترین و بهترین نمایندگی‌ ها در زمینه تامین فروش انواع فتوکپی و ماشین‌ های چاپ دیجیتال استوک در حال فعالیت می ‌باشد. در واقع خرید فتوکپی رنگی استوک بهترین گزینه برای کار های حرفه‌ای با بودجه‌ محدود می ‌باشد. بهتر است بدانید. که در شرایط اقتصادی حاکم بر کشورمان ایران و با توجه به نوسانات شدید ارزی و افزایش قیمت بی‌رویه لوازم الکترونیکی، خرید لوازم استوک و دسته دوم از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است. و بهترین روش برای مدیریت هزینه ‌ها به شمار می ‌آید. زیرا قیمت محصولات استوک گاها به یک سوم قیمت محصولات نو می رسد.

خصوصیات فتوکپی رنگی استوک

بهتر است بدانید که دستگاه های استوک دارای مزایای بسیار زیادی هستند.

سرعت مناسب

شما با خرید این نوع دستگاه با یک قیمت مناسب قادر خواهید بود. یک دستگاه با سرعت و کارایی بالا خریداری نمایید. از این رو بهتر است. متناسب با کاربرد خود اقدام به خرید کنید. زیرا این نوع دستگاه‌ها دارای انواع مختلفی از لحاظ سرعت و امکانات هستند. به طوری که بسته به انواع مختلف قادر هستند در هر دقیقه بین ۵۰ تا ۱۰۰ برگه را با کیفیت بسیار بالایی چاپ نمایند. در واقع با استفاده از قابلیت رنگ این دستگاه کپی بدون شک قادر خواهید بود. میزان بهره وری را به طور چشمگیری افزایش دهید و از آن نهایت استفاده را داشته باشید.

چند منظوره بودن دستگاه

از دیگر مواردی که در هنگام انتخاب دستگاه فتوکپی رنگی استوک باید مد نظر قرار دهید. چند منظوره بودن دستگاه می ‌باشد. زیرا دستگاه ‌هایی که در بازار موجود هستند دارای قابلیت ‌های مختلفی می باشند. از این رو با خرید دستگاه‌ های استوک که علاوه بر فتوکپی قادر هستند کارهای اسکن و پرینت را نیز انجام دهند، می‌توانید یک دستگاه چند منظوره را خریداری کنید. که از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است.

کیفیت و وضوح چاپ

همچنین از دیگر مواردی که در هنگام انتخاب این دستگاه‌های کپی رنگی باید مورد توجه قرار گیرد کیفیت و وضوح چاپ می ‌باشد. لازم به ذکر است که کیفیت چاپ با فاکتور dpi سنجیده می‌ شود. از این رو هر اندازه که این فاکتور مقدار بیشتری داشته باشد به همان اندازه کیفیت فتوکپی رنگی استوک بالاتر خواهد بود و اسناد چاپ شده توسط آن از کیفیت و وضوح بسیار بالایی برخوردار است.

لازم به ذکر است که با کمک فروشگاه کپی ایران قادر خواهید بود تمامی لوازم الکترونیکی استوک را با قیمتی مناسب تهیه و خریداری نمایید. برای مشاهده انواع مدل ها و توضیحات آن ها به بخش فروش وب سایت مراجعه فرمایید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد دستگاه کپی رنگی استوک کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.