فتوکپی ریکو ۴۰۰۱

ریکو آفیشیو 2035

فتوکپی ریکو ۴۰۰۱

فتوکپی ریکو ۴۰۰۱ یک دستگاه فتوکپی سیاه و سفید است. که با سرعت مناسب و کیفیت استاندارد و قابل قبول می تواند. از تصاویر و اسناد در فرمت های مختلف کپی بگیرد. جوهر این دستگاه چاپ از نوع تونر خشک بوده و می تواند. تعداد زیادی کاغذ را چاپ کرده و نیازی به شارژ پیدا نکند. این دستگاه چاپ ۹۷ کیلو وزن داشته و ابعاد بسیار مناسبی برار قرار گرفتن به شکل ایستاده دارد. ساخت این دستگاه چاپ به سال ۲۰۱۱ و در کشورهای چین و مالزی برمی گردد که در زمینه تولید انواع دستگاه های چاپ تجربه و مهارت بسیار بالایی دارند.

بارزترین ویژگی های فتوکپی ریکو ۴۰۰۱

به چند مورد از ویژگیهای فتوکپی ریکو ۴۰۰۱ اشاره می کنیم:

کیفیت و سرعت

این دستگاه چاپ برای فتوکپی به صورت سیاه و سفید مورد استفاده قرار گرفته و کیفیت چاپ آن ۶۰۰ DPI می باشد. این میزان کیفیت برای چاپ سیاه و سفید بسیار ایده آل و مناسب می باشد. از طرفی سرعت چاپ دستگاه نیز قابل قبول و استاندارد است و شما می توانید در هر دقیقه ۴۰ برگه را به وسیله آن کپی کنید. این مساله یعنی شما تنها ظرف مدت یک ساعت می توانید بیش از ۴ هزار برگه را کپی بگیرید. بنابراین با خرید این دستگاه چاپ نگرانی بابت حجم زیاد کار و سفارش های خود نخواهید داشت.

قابلیت اسکن

علاوه بر کپی این دستگاه می تواند از مدارک مختلف برای شما اسکن بگیرد. اسکنر دستگاه دارای قابلیت اسکن سیاه و سفید و رنگی است و همچنین قابلیت اسکن دو طرفه دارد. بنابراین می توانید با سرعت بالا تمامی مدارک و اسناد را بدون نیاز به جابجایی نسخه اصلی به شکل دو طرفه اسکن کنید.

سایز و جنس کاغذ

سایز و جنس کاغذ های مورد استفاده در دستگاه فتوکپی ریکو ۴۰۰۱ نیز مانند دیگر دستگاه های چاپ حرفه ای و پیشرفته متنوع است. حداکثر سایز کاغذ قابل قبول برای دستگاه A3 و حداقل آن A5 است. جنس کاغذ نیز برای استفاده در دستگاه متنوع بوده و شما می توانید کاغذ های مقوایی و یا کاهی را نیز برای چاپ در دستگاه قرار دهید.

دیگر ویژگی های ریکو

علاوه بر ویژگی های ذکر شده در بالا این دستگاه چاپ همپای دیگر دستگاه های چاپ پیشرفته از تکنولوژی ها و روش های جدیدی در عملکرد خود بهره برده است.

زمان گرم شدن

برای مثال زمان گرم شدن دستگاه برای شروع به کار تنها ۱۵ ثانیه است! همان طور که می دانید این زمان برای بسیاری از دستگاه های چاپ دیگر تا ۶۰ ثانیه نیز می رسد.

قابلیت اتصال به کامپیوتر

قابلیت اتصال به کامپیوتر از دیگر ویژگی های مثبت این دستگاه چاپ است که علاوه بر فلش مموری و هارد می توانید اطلاعات موجود روی تبلت، لپ تاپ و یا سیستم های اداری را نیز چاپ کنید. ذخیره خودکار ADF نیز در فتوکپی ریکو ۴۰۰۱ به شما کمک می کند که برای کپی های متوالی نیاز نداشته باشید که هر نوبت نسخه اصلی را در دستگاه قرار دهید بلکه دستگاه به طور خودکار آن را در حافظه ۴۰ گیگابیتی خود نگه داشته و به تعداد مورد نیاز از آن کپی می گیرد. سیستم کپی این دستگاه قابلیت برنامه ریزی داشته، می تواند بین ۲۵ تا ۴۰۰ درصد بزرگ نمایی و یا کوچک نمایی انجام داده و تا ۹۹۹ برگ را به شکل متوالی چاپ کند.در صورت نیاز می توانید این دستگاه را هم اکنون از کپی ایران تهیه کنید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد دستگاه فتوکپی ریکو ۴۰۰۱ کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.