فتوکپی تکثیر

Showing 1–12 of 29 results

فتوکپی تکثیر از جمله وسایل پرکاربرد در ادارات، مدارس، دانشگاه ها، مراکز چاپ و تکثیر می‌باشد. انواع مختلفی از فتوکپی تکثیر در بازار موجود است. کاربر با توجه به نیاز و بودجه ای که دارد می تواند. از میان دستگاه های مختلف فتوکپی تکثیر مناسب خود را انتخاب نماید. همچنین کاربر با توجه به فضایی که در اختیار دارد می‌تواند. دستگاه تکثیر خود را به صورت رومیزی و یا ایستاده، چند کاره و تک کاره انتخاب نمایند.

 فتوکپی تکثیر

فتوکپی تکثیر با توجه به اینکه برای چه کاری ساخته شده است. کارآیی و عملکرد متفاوتی پیدا می کند. بنابراین هر دستگاه کپی تکثیر ویژگی ها و فاکتور های مخصوص به خود را دارد. توصیه می کنیم قبل از خرید دستگاه کپی تکثیر با مشخصات ویژگی های آشنا شوید. تا بتوانید انتخاب و خرید بهینه ای را انجام دهید.

شاید بد نباشد بدانید که دو ویژگی بسیار مهم دستگاه کپی تکثیر از قبیل کیفیت و سرعت چاپ برای اکثر کاربران بسیار اهمیت دارد. سرعت دستگاه کپی تکثیر بر اساس تعداد برگه های چاپ شده در هر دقیقه محاسبه می شود. همچنین کیفیت چاپ دستگاه بر اساس dpi سنجیده خواهد شد. هرچه مقدار دی پی آی دستگاه بیشتر باشد کیفیت چاپ دستگاه هم بیشتر می شود.

میانگین سرعت دستگاه کپی و فتوکپی تکثیر بین ۱۰ الی ۱۰۰ برگ در هر دقیقه است. بنابراین کاربر بر اساس نیاز کاری خود که نوع دستگاه را انتخاب می کند. همچنین کیفیت چاپ دستگاه در مقدارهای مختلف 1200، 600 و 1400 dpi است. بنا به نوع دستگاه انتخاب شده کیفیت دستگاه متفاوت می باشد.

ذکر این موضوع خارج از لطف نیست که سایر ویژگی های دستگاه می تواند سرعت و کیفیت چاپ دستگاه کپی تکثیر را افزایش دهد. برای مثال قابلیت ذخیره خودکار ADF این امکان را برای کاربر فراهم می کند که تنها با یک بار استفاده از نسخه اصلی بتواند چندین برگ را با کیفیت یکسان چاپ کند.

در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد

ریکو آفیشیو

ریکو آفشیو ۵۵۱