دستگاه فتوکپی رنگی

Showing 1–12 of 74 results

ویژگی های فتوکپی رنگی

فتوکپی رنگی دارای مشخصات و ویژگی هایی است. در زیل به بعضی از آنها اشاره می کنیم :

چاپ لیزری دستگاه های چاپ و پرینت از روش های مختلفی برای چاپ تصاویر و اسناد روی برگه های مختلف استفاده می کنند. که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. فتوکپی رنگی با استفاده از لیزر کار چاپ را انجام داده. لذا سرعت و کیفیت چاپ بسیار بالایی دارد.

 سرعت چاپ فتوکپی رنگی

مساله بسیار مهم در تمامی دستگاه های فتوکپی رنگی توجه به سرعت چاپ دستگاه یا تعداد برگه های چاپ شده در هر دقیقه است. در صورتی که شما در یک مرکز چاپ و نشر بزرگ کار کنید. یا در اداره ای با تعداد برگه های چاپی بالا مشغول به کار باشید، سرعت پایین چاپ برگه می تواند. بسیار شما را کند و اذیت کند. اما سرعت چاپ این دستگاه 75 برگه در دقیقه است.که سرعت بالایی محسوب می شود؛ این امر باعث می شود بتوانید. در هر ساعت تعداد بسیار زیادی برگه را کپی کنید.

 چند منظوره بودن

شما با خرید فتوکپی رنگی می توانید. علاوه بر کپی از ویژگی های دیگری مانند اسکن، پرینت و حتی فکس نیز استفاده کنید. در تمامی ادارات و مراکز مختلف شما علاوه بر دستگاه های کپی به دستگاه پرینت و فکس نیز نیاز خواهید داشت. حالا تصور کنید بخواهید. در یک اتاق کوچک که محل کارتان است. سه دستگاه بزرگ فتوکپی، پرینتر و دستگاه فکس را قرار دهید. جایی برای ایستادن خودتان برایتان باقی می ماند؟! علاوه بر شلوغ شدن محیط و اتاق کار خرید چند دستگاه بدون شک برای شما بسیار هزینه بر بوده و در آینده نیز هزینه های استهلاک دستگاه ها بسیار بالا خواهد بود.

دقت پرینت

کیفیت یکی از مهم ترین شاخصه های دستگاه های چاپ است. شما کیفیت تصاویر در تلویزیون را با رزولوشن و تعداد پیکسل های تشکیل دهنده تصاویر می شناسید. دقت تصاویر در چاپ و پرینت نیز همانند دقت و وضوح تصاویر تلوزیونی است با این تفاوت که با معیار DPI سنجیده می شود. هر چه این مقدار بیشتر باشد، دقت و کیفیت چاپ نیز بالاتر است.

توشیبا رنگی

 توشیبا c6530

زیراکس رنگی

 زیراکس ۵۵۰

زیراکس رنگی

 زیراکس ۵۷۰

زیراکس رنگی

 زیراکس ۷۳۲۸

زیراکس رنگی

 زیراکس ۷۵۴۵

زیراکس رنگی

 زیراکس ۷۵۵۶

شارپ رنگی

 شارپ ۲۶۰۰

شارپ رنگی

 شارپ mx 3111

در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد

کونیکا مینولتا

 کونیکا مینولتا c552

توشیبا رنگی

توشیبا ۳۰۴۰