زیراکس رنگی - فتوکپی رنگی

Showing all 12 results

دستگاه فتوکپی رنگی زیراکس

زیراکس رنگی در زمانهای قدیم جزو اولین دستگاهای است. که وارد ایران شد و در نتیجه اغلب به اشتباه کپی ویا فتوکپی پشت رو  را زیراکس می نامند. این در حالیست که زیراکس یک برند می باشد.

زیراکس یکی از نام های آشنا و مطرح در زمینه ارائه فتوکپی در دنیا می باشد که قدمت بالای برخورداری می باشد. شرکت xrox محصولات با کیفیتی را به بازار چاپ عرضه نموده. مدلی که ما با چالش کشیده ایم دستگاه فتوکپی زیراکس می باشد.

چون تولید کننده زیراکس رنگی کشور آمریکا می باشد. با برق 110 کار می کند. و دستگاههایی که در کشورهای اروپایی و یا آسیایی تولید شده با توان 220 ولت کار می کند. اگر قصد خرید دستگاه استوک دارید. حتما 110 ولت خرید نمایید. چون استاندارد آمریکا نسبت با کشورهای اروپایی بالاتر می باشد. و در ضمن در آمریکا دستگاه فتوکپی را شرکتها نمی توانند بیشتر از یک سال در کشور نگهداری کنند. پس مجبور هستند. بعد یک سال از کشور آمریکا خارج کنند و این امر به کار کرد دستگاه ربطی ندارد. ودر این شرایط احتمال اینکه دستگاه تمیزی نصیبتان شود بالاتر می باشد.

مخترع زیراکس

دستگاه زیراکس رنگی یا زیروگرافی توسط چستر کارلسون (Chester F. Carlson) ساخته شد و به نام ایشان ثبت گردید. در سال 1947 شرکت زیراکس موفق به تولید انبوهی از این دستگاه ‌ها شد. یکی از اولین دستگاه‌ های فتوکپی زیراکس 914 بود که به میلیون‌ ها نفر فروخته شد. لازم به ذکر است که در سال 1906 شرکت زیراکس توسط جوزف.سی.ویلسون تاسیس شد. این شرکت تاکنون توانسته است طیف وسیعی از پرینتر‌ های رنگی، پرینتر‌ های سیاه و سفید، سیستم‌ های چند منظوره، دستگاه‌ های کپی عکس و چاپ دیجیتال را تولید و به بازار عرضه کند.

بهتر است بدانید که اغلب ادارات و شرکت‌ ها به دلیل کیفیت بالای دستگاه کپی دیجیتال زیراکس رنگی از این دستگاه در محل کار خود استفاده می ‌کنند. فتوکپی رنگی زیراکس با قابلیت های متنوع پاسخگوی طیف وسیعی از نیاز های مشتریان است.

زیراکس رنگی

 زیراکس ۵۵۰

زیراکس رنگی

 زیراکس ۵۷۰

زیراکس رنگی

 زیراکس ۷۳۲۸

زیراکس رنگی

 زیراکس ۷۵۴۵

زیراکس رنگی

 زیراکس ۷۵۵۶

زیراکس رنگی

زیراکس ۷۵۲۵

زیراکس رنگی

زیراکس ۷۵۳۰

زیراکس رنگی

زیراکس ۷۵۳۵

زیراکس رنگی

زیراکس ۷۸۳۰

زیراکس رنگی

زیراکس ۷۸۳۵

زیراکس رنگی

زیراکس ۷۸۴۵

در انبار موجود نمی باشد

زیراکس رنگی

زیراکس ۷۸۵۵