فتوکپی رنگی شارپ

Showing 1–12 of 31 results

فتوکپی رنگی شارپ

شارپ رنگی یکی از دستگاه های فتوکپی رنگی با کیفیت است. که می تواند کارهای پرینت و اسکن شما را نیز با کیفیت عالی و بالا انجام دهد. این دستگاه فتوکپی سرعت و کیفیت قابل قبولی داشته و می تواند تمامی نیازهای شما در محیط کاریتان را برطرف نماید.

با استفاده از فتوکپی رنگی شارپ  می توانید جزئیات فایل های مورد نظرتان را هنگام چاپ روی کاغذ آورده و نقشه های معماری بسیار دقیق را نیز به وسیله آن چاپ کنید. تعداد رنگ های به کار رفته در چاپ این دستگاه فتوکپی نیز 4 رنگ است. این تعداد برخلاف بسیاری از مدل های دیگر که تک رنگ هستند، باعث می شود چاپ رنگی فایل ها بسیار طبیعی و زیبا انجام شود.

قابلیت کپی دو طرفه دستگاه باعث می شود که به طور همزمان از هر دو سمت فایل کپی و یا پرینت بگیرد. این مساله تا حد بسیار زیادی سرعت کار شما را افزایش می دهد. 

سایز کاغذهای مختلفی که می توانید در شارپ رنگی  قرار دهید ویژگی دیگر دستگاه است .که کاربری آن را تا حد زیادی افزایش می دهد. می توانید برگه های مختلف A3، A4 و A5 و…را داخل دستگاه قرار داده و فایل ها با سایزهای مختلف را کپی یا پرینت بگیرید. قابلیت برنامه ریزی از دیگر ویژگی های این دستگاه است. که می تواند تا ساعت ها برنامه داده شده به آن را بدون دخالت شما اجرا کند.

ازامکانات بی نظیر این دستکاه می توان به اسکن رنگی به چاپ مسقیم از فلش. تایپ مسقیم برروی فایل با صفحه کلید که در دستگاه تعبیه شده. دقت چاپ بی نظیر و هزاران امکانات دیگر دستگاه شارپ رنگی را جز محبوبترین دستگاها نموده است .از دیگر مزیتهای این دستگاه ارزان بودن آن نسبت به کونیکا مینولتا، ارزان بودن مواد مصرفی دستگاه و  بی صدا بودن دستگاه است.

شارپ رنگی

 شارپ ۲۶۰۰

شارپ رنگی

 شارپ mx 3111

در انبار موجود نمی باشد

شارپ رنگی

شارپ ۳۱۰۰

شارپ رنگی

شارپ ۳۱۴۰

شارپ رنگی

شارپ ۴۱۰۰

شارپ رنگی

شارپ ۴۱۱۱

شارپ رنگی

شارپ ۴۱۴۱

شارپ رنگی

شارپ ۵۱۱۰

شارپ رنگی

شارپ ۵۱۱۱

شارپ رنگی

شارپ ۵۱۴۱

شارپ رنگی

شارپ mx 2610