فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا

Showing all 11 results

دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا

کونیکا مینولتا نام یک شرکت ژاپنی می باشد ، که در زمینه ی تولید 1) تجهیزات اداری 2) ابزار های تجسمی 3) تجهیزات تصویر برداری پزشکی و ابزارهای اندازه گیری فعالیت می نماید.این شرکت از ادغام دو شرکت کونیکا و شرکت مینولتا تاسیس گردید. و در سال 2003 فعالیت خود را آغاز نمود .و اما شرکت کونیکا خود یک شرکت بنام در زمان 1873 بود که در زمینه ی چاپ لیزری ، فیلمبرداری ، فیلم عکس و … فعالیت می نمود در واقع این شرکت ژاپنی کلیه لوازم عکاسی را تولید می نمود. و شرکت مینولتا نیز که یک شرکت ژاپنی بود که در زمینه ی تولید دوربین عکاسی و دور نگار و چاپگر های لیزری فعالیت می نمود .

شرکت مینولتا در سال 1928 فروشگاه خود را با نام فروش دوربین های آلمانی ژاپنی تاسیس کرد و از جمله زرگترین دلایل شهرت این شرکت ساخت دورین هایی با فوکوس خودکار بود . دفاتر مرکزی شرکت کونیکا مینولتا در توکیو ، مارونولوچی ، چیودا قرار دارد . این شرکت از جمله شرکت های سهامی عام محسوب می گردد که سهام آن در بورس توکیو عرضه می گردد . از جمله بزرگترین سهام داران شرکت نیپون لایف و جی پی مورگان چیس می باشند .

ویژگیها و مشخصات

کونیکا مینولتا به دلیل داشتن ویژگی ‌های خاص در بین مشتریان از محبوبیت خاصی برخوردار است. دستگاه های فتوکپی این برند با داشتن امکانات متنوع می توانند پاسخگوی نیاز های متفاوت همه طیف از مشتریان باشند. از ویژگی‌ های بارز آن امکان اتصال به پورت USB می‌باشد. بنابراین می ‌توانید به راحتی دستگاه را به کامپیوتر وصل نمایید. همچنین از قابلیت سورت به صورت دیجیتال و مکانیکی برخوردار می باشد.

کونیکا مینولتا به دلیل دارا بودن قابلیت EDF قادر است به صورت همزمان دو طرف سند را اسکن بگیرد. همچنین از قابلیت مشخص کردن موقعیت اسکن برخوردار می باشد. بنابراین به راحتی می‌توانید سند مورد نظر را در فایل اسکن پیدا کنید. بهتر است بدانید که این دستگاه از قابلیت اسکن به صورت رنگی هم برخوردار می‌ باشد.

در انبار موجود نمی باشد

کونیکا مینولتا

 کونیکا مینولتا c552

در انبار موجود نمی باشد

کونیکا مینولتا

کونیکا مینولتا ۳۵۰

در انبار موجود نمی باشد

کونیکا مینولتا

کونیکا مینولتا ۳۵۱

در انبار موجود نمی باشد

کونیکا مینولتا

کونیکا مینولتا ۴۵۰

در انبار موجود نمی باشد

کونیکا مینولتا

کونیکا مینولتا ۴۵۱

در انبار موجود نمی باشد

کونیکا مینولتا

کونیکا مینولتا ۶۵۴c

کونیکا مینولتا

کونیکا مینولتا c452

کونیکا مینولتا

کونیکا مینولتا c652