Showing 1–12 of 13 results

فتوکپی رومیزی

فتوکپی رومیزی همانطور که از اسمش پیداست ابعاد کوچکی دارد. روی میز قرار می گیرد. برای کاربرانی که فضای کار کوچکی دارند. و چاپ روزانه ی زیادی انجام نمی دهند مناسب است. همچنین بعضی از کاربران این دستگاه را به خانه می برند و استفاده می کنند.

کاغذ مورد استفاده این نوع فتوکپی حداکثر A4 می باشد. چون مکانیزمی که برای انتقال کاغذ بزرگتر از A4 توسط دستگاه فتوکپی  استفاده می شود دستگاه را بیش از اندازه بزرگ و سنگین می کند و دیگر رومیزی نیستند.

جدیدترین دستگاههای رومیزی چند منظوره هستند. و می توانند به عنوان یک اسکنر، پرینتر و فتوکپی در یک دستگاه کار می کنند. بعضی از مدل های دستگاه رومیزی فکسرا نیز انجام می دهند.

دستگاههای رومیزی قیمت مناسبتری نسبت به دستگاههای ایستاده دارند. یعنی مقرون به صرفه هستند.  فتوکپی رومیزی در انواع مدلها تولید شده است. کاربران با توجه به نیاز خود مدل دستگاه را انتخاب و خریداری می کنند.

با وجود اینکه انتظار از دستگاه های کپی رومیزی تنها در حد برطرف سازی نیاز های عادی و معمولی کاربران است، این مدل از دستگا های کپی قابلیت های مورد توجهی دارند که به راحتی می توانند پاسخگوی نیاز های کاربران باشند. این قابلیت ها در حد و اندازه دستگاه های کپی ایستاده نیست، اما در نوع خود و در جایگاه خود، بسیار مورد توجه و کاربردی است.

دستگاه های کپی رومیزی از نوع چندکاره کاربر پسند تر هستند، زیرا این مدل از دستگاه های کپی رومیزی امکانات دیگری نظیر چاپ، اسکن و فکس هم دارند و به طور کلی گزینه ایده آلی به شمار می روند.در فروشگاه کپی ایران انواع دستگاههای رومیزی در مدل های متفاوت موجود می باشد.

توشیبا رومیزی

توشیبا ۱۸۱

توشیبا رومیزی

توشیبا ۲۰۶

شارپ رومیزی

شارپ ۲۰۱

شارپ رومیزی

شارپ ۲۶۴

شارپ رومیزی

شارپ X 180