کیوسرا رومیزی keyocera  یکی از برندهای معروف و معتبر در انواع مختلف دستگاه های چاپ است .که در مراکز مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. دفتر مرکزی این برند معروف در کشور ژاپن قرار داشته و بسیاری از محصولات آن به کشورهای مختلف آسیایی، اروپایی و آمریکایی صادر می شود.

دستگاه فتوکپی رومیزی کیوسرا

کیوسرا رومیزی در مدل های مختلف دارای امکانات و ویژگی های بسیار عالی و کاربردی است. که بدون شک می تواند نیازهای کاری شما را برطرف کند. این دستگاه چاپ دارای قابلیت استفاده از کاغذها در انواع و سایزهای مختلف است. شما می توانید از فایل های مختلف روی برگه ها در اندازه های مورد نیازتان چاپ بگیرید.

این دستگاه های رومیزی دارای راه های ارتباطی متنوع می باشد. شما می توانید از طریق کابل شبکه یا رابط USB به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم به انتقال اطلاعات بپردازید. در بسیاری از مدل های این دستگاه شما می توانید از طریق اتصال به وای فای به صورت غیر مستقیم به تلفن همراه نیز وصل شده است. و از آن اطلاعات و فایل های مورد نظر خود را دریافت کنید.

دستگاه کپی رومیزی کیوسرا در ابعاد بسیار مناسب و وزن مناسب طراحی و ساخته شده است. به طوری که می توانید به راحتی آن را روی میز کاری خود در اداره و یا منزل قرار دهید. کارهای خود را با آن انجام دهید.

ظرفیت سینی و توان کاری ماهیانه کیوسرا رومیزی با وجود داشتن اندازه نسبتا کوچک، بالا و قابل قبول است. شما می توانید در روزهای پر کار خود ظرفیت سینی دستگاه را تا بیش ترین حد پر کرده و بدون نیاز به پر کردن چند باره از برگه های داخل دستگاه استفاده کنید.

توان کاری ماهیانه مدل های مختلف این دستگاه چاپ نیز بالا است به طوری که شما می توانید در هر ماه بیش از چند صد برگه را پرینت یا کپی گرفته و کارهای اداری دیگر خود را با این دستگاه انجام دهید.

هیچ محصولی یافت نشد.