قیمت توشیبا ۱۸۱

توشیبا 181

قیمت توشیبا ۱۸۱

قیمت توشیبا ۱۸۱ با توجه به کاربرد و کیفیت بالایی که دارد. بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. از طرفی قیمت این مدل دستگاه با توجه نوع دستگاه و کاربردهای آن و همچنین استوک، بازسازی شده و آکبند بودن آن متفاوت می باشد. این مدل دستگاه کپی با دارا بودن امکانات پیشرفته جهت استفاده در محیط های اداری ساخته و طراحی شده است.

همچنین این دستگاه کپی با داشتن قابلیت اسکنر امکان دیجیتالی کردن سریع انواع اسناد کاغذی را در اختیار کاربران قرار می دهد. این دستگاه کپی چند منظوره برای دفاتر فنی، شرکت ها و ادارات یک وسیله مناسب و پرکاربرد به شمار می آید.

آشنایی با مزایا و قابلیت های توشیبا ۱۸۱

قبل از آنکه به دنبال اطلاع از قیمت توشیبا ۱۸۱ باشید بهتر است. با ویژگی ها و قابلیت های مختلف آن شوید.

سرعت و کیفیت

این مدل دستگاه کپی قادر است در هر دقیقه ۱۸ برگ را چاپ کند. از اینرو از سرعت متوسطی جهت چاپ اسناد و متون مختلف با کیفیت مناسب برخوردار می باشد.. هر چند که این سرعت نسبت به چاپگرهای حرفه ای کمتر است، اما کاربران با استفاده از آن به راحتی می توانند. پروژه های کاری خود را انجام دهند.

وضوح

از دیگر مزیت های مهم توشیبا ۱۸۱ قابلیت بزرگ نمایی و کوچک نمایی ۲۵ تا ۴۰۰ درصدی در آن است. با این ویژگی کاربر می تواند هر قسمت از فایل مورد نظر خود را بزرگ یا کوچک کند.

چند منظوره

یکی دیگر از خصوصیات مهم که بر روی قیمت توشیبا ۱۸۱ تاثیرگذار بوده است. عملکرد چند منظوره آن می باشد. در واقع توشیبا ۱۸۱ یکی از دستگاه های فتوکپی چند منظوره موجود در بازار است.

این مدل دستگاه کپی دارای قابلیت های مختلفی همچون کپی، پرینت و اسکن بوده و از کیفیت و کارایی مناسبی برخوردار می باشد. کاربران با استفاده از این دستگاه کپی قادر هستند. اسناد و متون مختلف را به بهترین شکل به مشتریان خود تحویل دهند.

پورت ارتباطی

یکی از مزیت ‌های مهم و قابل توجه که بر روی قیمت توشیبا ۱۸۱ به طور قابل توجهی تاثیرگذار بوده است. راه های ارتباطی آن می باشد. با استفاده از این مدل دستگاه کپی کاربران به راحتی قادر هستند. که به همه دستگاه های دیجیتال مانند لپ تاپ با سیستم های عامل ویندوز و تبلت از طریق پورت USB2.0 متصل شوند.

آشنایی با قیمت توشیبا ۱۸۱

قیمت توشیبا ۱۸۱ در بازه های زمانی مختلف و همچنین در مراکز گوناگون مقادیر متفاوتی دارد. زیرا امروزه با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی و همچنین تغییرات لحظه ای ارز و دلار قیمت این دستگاه های کپی در کنار دیگر کالاها دچار تغییرات اساسی شده است. با این وجود این مدل دستگاه کپی با توجه به کارایی که دارد. از قیمت مناسبی برخوردار می باشد.

جمع بندی و کلام آخر

قیمت توشیبا ۱۸۱ با توجه به کارایی و کیفیت بالایی که دارد بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. همچنین این مدل دستگاه کپی به دلیل اینکه چند منظوره می باشد. کاربران را از خرید دستگاه های دیگر بی نیاز می سازد. برای خرید مدل های مختلف این دستگاه کپی باید از طریق فروشگاه های معتبر و با سابقه ای همچون کپی ایران اقدام به خرید کرد. زیرا این فروشگاه معتبر سال هاست که در زمینه فروش دستگاه های کپی و تجهیزات اداری فعالیت دارد.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد قیمت دستگاه فتوکپی توشیبا ۱۸۱ کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.