قیمت شارپ ۵۶۴

شارپ 564

قیمت شارپ ۵۶۴

قیمت شارپ ۵۶۴ می تواند در فروشگاه های آنلاین در مقایسه با فروشگاه های حضوری کمی پایین تر و مناسب تر باشد. در صورتی که این دستگاه چاپ انتخاب شما برای محل کار باشد. می توانید آن را به صورت استوک، آکبند و یا بازسازی شده تهیه کنید. این دستگاه چاپ دارای سه قابلیت اسکن، پرینت و کپی است. و شما می توانید با خرید آن به جای سه دستگاه در هزینه و فضای مورد نیاز تا حد زیادی صرفه جویی کنید.

ویژگی های دستگاه چاپ شارپ ۵۶۴

قیمت شارپ ۵۶۴ همانند هر دستگاه و وسیله دیگر با توجه به کاربردها و ویژگی هایی که دارد. سنجیده می شود.

دستگاه چند منظوره

شارپ ۵۶۴ یک دستگاه اداری و چند منظوره است. که می توانید تمامی کارهای پرینت، اسکن و کپی خود را با آن انجام دهید. سرعت چاپ این دستگاه بسیار مناسب ادارات شلوغ و پر کار بوده و می تواند. در هر دقیقه ۵۵ برگ را چاپ کند.

راههای ارتباطی شارپ ۵۶۴

راه های ارتباطی در این دستگاه چاپ متنوع بوده و شما می توانید. از روش های مختلفی مانند وایرلس، کابل شبکه و یا پورت USB به دستگاه های جانبی دیجیتال وصل شده و به تبادل اطلاعات و داده بپردازید. سرعت انتقال در این دستگاه به اندازه ای است. که شما هیچ گونه تاخیر و معطلی در کار نخواهید داشت.

کاغذ مورد اسفاده

کاغذهای مورد استفاده در این دستگاه جاپ نیز متنوع بوده و شما می توانید. برگه هایی تا سایز حداکثر A3 را در آن قرار دهید. همچنین ظرفیت سینی ورودی دستگاه تا تعداد ۶۰۰ برگ قابل افزایش است. بنابراین شما می توانید. در روزهای پر کار تنها یک بار سینی را پر کرده و از برگه های داخل آن برای چاپ استفاده کنید.

امکانات جانبی شارپ ۵۶۴

امکانات جانبی مانند قابلیت ذخیره خودکار ADF، سورتر، فینیشر و یا لارج باکسر در این دستگاه چاپ قابل استفاده بوده و شما می توانید. با کمک آن ها سرعت و دقت کار خود را تا چندین برابر افزایش دهید. قیمت شارپ ۵۶۴ مانند دیگر دستگاه های چاپ همراه با قابلیت های جانبی بیشتر خواهد شد.

خرید حضوری و غیر حضوری

با افزایش استفاده از اینترنت و فضای مجازی این روزها روش های سنتی و قدیمی خرید جای خود را به روش های جدید و ساده تر داده است. شما می توانید بدون آن که از منزل خود خارج شوید. از فروشگاه های مختلف بازدید کرده و وسیله مورد نظرتان را انتخاب و خریداری کنید.

خرید اینترنتی و قیمت شارپ ۵۶۴

خرید اینترنتی دستگاه های چاپ محدودیت زمانی و مکانی را از شما می گیرید. در واقع اگر در شهر محل سکونت شما فروشگاه لوازم اداری وجود ندارد. می توانید از فروشگاه آنلاین در شهر دیگر و در هر زمان از شبانه روز خرید کنید. قیمت شارپ ۵۶۴ و دیگر دستگاه های چاپ معمولا در خرید اینترنتی مقرون به صرفه تر خواهد بود.

فروشگاه معتبر

البته به این نکته توجه داشته باشید. که فروشگاه آنلاینی که انتخاب می کنید. معتبر بوده و دستگاه های چاپ را همراه با گارانتی به شما تحویل دهد. کپی ایران یکی از فروشگاه های آنلاین لوازم اداری است. که می توانید در آن مدل دستگاه چاپ مورد نظرتان را انتخاب کرده، با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت همراه با گارانتی خریداری کنید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد قیمت دستگاه فتوکپی شارپ ۵۶۴ کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.