قیمت شارپ MX-C311

قیمت شارپ MX-C311

قیمت شارپ MX-C311

قیمت شارپ MX-C311 مانند هر دستگاه دیگر با توجه به استوک و آکبند بودن آن متفاوت است. دستگاه های استوک دستگاه های دست دومی هستند که با قیمتی کم تر از دستگاه آکبند به فروش می رسند. دستگاه شارپ MX-C311 دارای عملکرد ۴ گانه فکس، اسکن، پرینت و کپی است که می توانید از آن برای انجام تمامی کارهای اداری خود استفاده کنید.

مزایای خرید دستگاه های استوک

در صورتی که قصد خرید دستگاه های کپی را دارید، پیشنهاد ما به شما پرداخت قیمت شارپ MX-C311 و خرید این دستگاه کپی به صورت استوک است. از آن جا که دستگاه های استوک کار کرده هستند. با قیمت بسیار مناسب تری نسبت به دستگاه های استوک به فروش می رسند. دستگاه های کپی در حالت کلی قیمت بسیار بالایی داشته و بیش از چند صد میلیون قیمت دارند. در صورتی که به دنبال خرید دستگاه استوک باشید. می توانید تا حدود ۵۰ درصد در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

همچنین در صورت خرید دستگاه های استوک می توانید. از تمامی امکانات و ویژگی های این دستگاه ها استفاده کنید. این دستگاه ها معمولا در برندهای معروف و معتبری بوده و دارای قابلیت های بالا و ویژگی های بسیار استانداردی هستند. خرید دستگاه های استوک در برندهای معروف بدون شک بسیار بهتر از خرید دستگاه های آکبند با برندهای سطح پایین تر است. دستگاه های استوک با برند معروف دارای طول عمر بالایی هستند. و می توانید تا سال ها از آن ها استفاده کنید.

دستگاه های استوک معمولا دارای شناسنامه بوده و همراه با گارانتی به فروش می رسند. شما می توانید با خرید دستگاه های ضمانت دار از اصل بودن خرید خود مطمئن شوید. همچنین در صورت خرید همراه با ضمانت خیالتان بابت خدمات پس از فروش و تعمیرات احتمالی راحت باشد. قیمت شارپ MX-C311 در مدل استوک آن بسیار مناسب بوده و در صورتی که آن را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید. می توانید از تمامی مزایای خرید دستگاه های استوک بهره مند شوید.

قیمت شارپ MX-C311 به چه فاکتورهایی وابسته است؟

قیمت شارپ MX-C311 مانند هر دستگاه دیگر با توجه به قابلیت ها و ویژگی هایی که دارد. در نظر گرفته می شود. این دستگاه چاپ یک دستگاه ۴ منظوره است. که با استفاده از آن می توانید تمامی کارهای پرینت، کپی، اسکن و فکس خود را انجام دهید. پرینتر و سیستم کپی دستگاه می تواند. با سرعت ۳۱ برگ در دقیقه و با کیفیت ۶۰۰ DPI از فایل های شما پرینت بگیرد. با استفاده از این دستگاه همچنین می توانید. تا ۹۹۹ برگه را به صورت متوالی کپی بگیرید.

اسکنر دستگاه نیز دارای کیفیت و سرعت عمل بالایی است. به طوری که شما می توانید به تمامی سیستم های عامل مختلف وصل شده و فایل های مختلف در فرمت های مختلف را با کیفیت ۶۰۰ DPI پرینت بگیرید. امکان چاپ گسترده، حافظه بالا، قابلیت ذخیره و ایجاد سند دیجیتال، قابلیت بزرگ نمایی و کوچک نمایی، صفحه نمایش لمسی و غیره از دیگر ویژگی های کاربردی این دستگاه چاپ است که باعث می شود. قیمت آن در مقابل کارایی بسیار مناسب و قابل قبول باشد. جهت خرید دستگاه می توانید به بخش فروشگاه سایت مراجعه نمایید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد قیمت دستگاه فتوکپی شارپ MX-C311 کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.