قیمت فتوکپی استوک

توشیبا 855

قیمت فتوکپی استوک

قیمت فتوکپی استوک شاید هیجان انگیزترین بخش خرید یک دستگاه فتوکپی باشد. فرض کنید زمان زیادی را صرف مقایسه ویژگی ها و قابلیت های دستگاه های ریسوگراف کرده اید. در نهایت یک مدل را پسندیده و آن را کاملا جوابگوی نیازهای خود می بینید. حال که در لحظات آخر، بحث قیمت می شود و شما سرگرم محاسبات مالی هستید، قیمت کالا ناگهان یک سوم می شود. بله، همان کالا با یک سوم قیمت!

حتما واکنش شما دیدنی خواهد بود، شاید هم شک کنید و علت را جویا شوید. در این مقاله به توضیح مفهوم استوک و صحبتی پیرامون قیمت فتوکپی استوک خواهیم پرداخت.

چگونه یک دستگاه فتوکپی استوک به شمار می رود؟

سالیانه دستگاه ها و ماشین های بسیاری در اروپا یا انگلستان به علت از رده خارج شدن، به کارخانه تولیدکننده بازگردانده می شوند. در بین این دستگاه ها، بعضا مواردی هم پیدا می شود که دستگاه مذبور کاملا سالم بوده و حتی از برخی مدل های نسل جدید نیز بهتر سرویس دهی می کند. به نظر شما علت این امر، آن هم برای اقشار اقتصادی اروپایی چیست؟

سودجویی سازمان تولید کننده

علت ماجرا، سودجویی سازمان های تولیدکننده است. این سازمان ها با پایین آوردن زمان خدمات و عدم ارائه سرویس بعد از مدت معین کوتاهی ، مشتریان را وادار به خرید مدل های جدید میکنند. لذا بسیاری از دستگاه های بازگردانده شده، براساس میزان سلامت دستگاه درجه بندی A،B،C،D دریافت کرده و با نام استوک مجددا به فروش می رسند.

تفاوت قیمت استوک با آکبند

قیمت فتوکپی استوک، به عنوان مثال، با توجه به میزان سلامت دستگاه میتواند چندین برابر از قیمت دستگاه نو ارزان تر باشد. علت این تفاوت قیمت نیز در بسیاری از موارد فقط و فقط این است که شما خدمات پس از فروشی را مستقیما از تولیدکننده دریافت نخواهید کرد.

چگونه از خرید دستگاه استوک مطمئن شویم.

از فروشگاه معتبر و مطمئن خرید کنید. هیچ چیز مثل اعتبار فروشنده یک دستگاه استوک نمی تواند سلامت محصولی که خریداری می کنید را تضمین کند. همچنین درصورت نیاز به قطعات یدکی یا جوهر مخصوص دستگاه، قطعا فروشنده دستگاه بهترین کمک را به شما خواهد کرد.

آیا با قیمت ارزان تر، کیفیت را قربانی می کنیم؟

اجازه بدهید با یک مثال سخن خود را به انتها برسانیم. قیمت فتوکپی توشیبا استودیو ۱۸۰ را در نظر بگیرید. قیمت فتوکپی استوک در این مورد بین ۲۱ میلیون ریال تا ۴۷ میلیون ریال می باشد. درصورتی که قیمت نو این مدل از ۱۱۴ میلیون ریال شروع می شود.

اگر چه بین قیمت ها تفاوت محسوسی وجود دارد، ولی سرعت هردو ۱۸ برگ بر دقیقه محاسبه شده و تست گرادیان هر دو دستگاه استوک و نو، وضعیت یکسانی را نشان داد. (تست مستخرج از پژوهش الزویرGastraa 2005 et al.) .

جمعبندی؛ کلام آخر

قیمت فتوکپی استوک، معمولا مهم ترین عامل دو به شک کردن خریداران، درست کمی قبل از نهایی کردن خرید خود است. اما اغلب مفاهیم اشتباهی چون اسقاطی بودن دستگاه، در ذوق خریدار علاقمند به دستگاه های استوک میزند.

امید است در این مقاله موفق به توجیه قیمت فتوکپی استوک برای شما عزیزان شده باشیم و در یاد داشته باشید که استوک خریدن از یک فروشنده مطمئن اغلب انتخابی است که هرگز از آن پشیمان نخواهید شد.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد قیمت دستگاه فتوکپی استوک کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.