جدیدترین پلاترها

پلاتر hp500ps

جدیدترین پلاترها

جدیدترین پلاترها نیز درست مثل سایر دستگاه های اداری و الکترونیکی، هر ساله بروز می شوند. این بروزرسانی پلاتر ها را نیز هر ساله ارتقا می دهد. و در کنار بالا بردن کیفیت و کارایی این دستگاه ها، به آن ها قابلیت های جدیدی را می بخشد. که سطح انتظارات کاربران و مشتریان را به سطحی کاملا جدید می برد. بعلاوه که سرعت ارتقا و پیشرفت پلاتر ها در هر سال نسبت به سال گذشته بیشتر می شود.

این پیشرفت به شکلی است. که جدیدترین دستگاه های پلاتر دیگر هیچ شباهتی به دستگاه های اولیه ندارند. پلاتر های میان رده جدید و آخرین مدل از پرچمداران قبلی بهتر هستند. و به همین ترتیب پایین رده های جدید از میان رده های قبلی. اما با این سرعت سر سام آور پیشرفت، همگام ماندن با جریان و شناخت جدیدترین دستگاه های پلاتر و هر مدل، کار بسیار دشواری شده است.

 

ارتباط بیشتر با اتصالات بیشتر

جدیدترین پلاترها در یکی از مهم ترین قابلیت هایی که کسب کرده اند. مجهز به پورت های اتصال بیشتری شده اند. اتصالات بیشتر، امکانات متعددی را در اختیار یک دستگاه اداری می گذارد. چرا که در وهله اول ماهیت این دستگاه ها الکترونیکی می باشد. و برای عملکرد بهینه، نیاز به جابجایی اطلاعات دارند. با آسانتر شدن هر چه بیشتر ارتباط با این دستگاه ها، شما می توانید. گردش کار های متنوع تری را برای آن ها تعریف کنید. و این دستگاه ها را بدون نیاز حضور اپراتور حرفه ای، در فعالیت ها و فرآیند های بیشتری دخیل کنید.

در نسل جدید پرینتر ها علاوه بر درگاه usb نسل جدید، که قدرت جابجایی و انتقال اطلاعات با سرعتی بسیار بیشتر را دارد. ارتباط دهنده های Wi-Fi نیز وجود دارد. قابلیت اتصال این دستگاه ها به شبکه های Wi-Fi می تواند. بسیاری از آپشن های مختلف را پیش روی کاربران بگذارد. شما می توانید با سرعتی چندین برابر بیشتر و از طریق فناوری Wi-Fi Direct پرونده ها و اطلاعات خود را به پلاترتان بفرستید.

استفاده از پلاتر ها به عنوان منابع اشتراکی، یکی دیگر از کاربرد های بسیار مهم حضور Wi-Fi در این دستگاه ها است. بسیاری از ادارات شلوغ یا دانشگاه ها و همچنین مجتمع های مسکونی، به جای چند دستگاه اداری و خدمات دهنده، از یک دستگاه به عنوان منبع اشتراکی استفاده می کنند. پلاتر ها نیز به این ترتیب می توانند. به عنوان یک منبع اشتراکی مورد استفاده قرار بگیرند. و هر فرد در هر زمان که به چاپ یک پوستر نیاز داشت. آن را در شبکه Wi-Fi پلاتر قرار دهد.

همچنان بزرگ و دست و پا گیر

علی رغم همه پیشرفت هایی که این دستگاه ها داشته اند. اندازه و ابعاد فیزیکی آن ها تقریبا بدون تغییر باقی مانده است. امکان چاپ در ابعاد بسیار بزرگ یکی از ویژگی های بخصوص پلاتر هاست. که هیچ دستگاه دیگری این امکان را ندارد.

اما خود این امکان برای برخی کاربران و برخی کاربری ها، یک مشکل قلمداد می شود. چرا که عمدتا اندازه دهانه پلاتر ها آن قدر بزرگ است که نگهداری از آن ها را بسیار سخت می کند. این در کنار مشکل اولیه ای است که خود پلاتر ها نیز فضای بسیار زیادی را اشغال می کنند که ممکن است همه کسب و کار ها و دفاتر ارائه دهنده خدمات چاپ و تکثیرات این فضا را در دسترس نداشته باشند.

پلاتر ها عمدتا در سه اندازه ساخته شده اند. و برای فروش به بازار ها عرضه می شوند. اندازه های پلاتر ها عمدتا یکی از سه اندازه ۲۴ اینچی (معادل A1)، ۳۶ اینچی (معادل A0+) و ۴۴ اینچی (معادل A0) می باشد. البته این اندازه ها برای چاپ پوستر ها و بنر هایی در ابعاد معمول بسیار کاربردی می باشد. اما نیاز بخشی از کاربران صرفا محدود به کیفیت خارق العاده ای می شود. که پلاتر ها ارائه می دهند. از این رو اندازه بزرگ و حجیم این دستگاه ها برای آن ها دست و پا گیر محسوب می شود.

یکپارچگی، یک پله بالاتر جدیدترین پلاترها

علت اصلی موفقیت آمیز بودن کار برخی کسب و کارها های مرتبط با صنعت چاپ و تکثیرات، یکپارچگی شبکه کار آن هاست. استفاده از گران قیمت ترین دستگاه ها یا ماشین های اداری با بیشترین قابلیت ها و امکانات، لزوما پیشرفت و راندمان کاری بالا را به دنبال ندارد. بلکه در درجه اول این یکپارچگی و سازگاری بین بخش های مختلف شبکه کار و عملکرد دستگاه های شماست که امکان انجام گردش کار ها و سفارشات متنوع تری را به شما می دهد و می تواند توان کاری شما را به سطوح بالاتر ارتقا دهد.

در ساخت و طراحی ساز و کار عملکرد جدیدترین دستگاه های پلاتر سعی شده است. رابط های کاربری موثری برای ارتباط با سایر برنامه ها و دستگاه ها، به صورت اختصاصی در نظر گرفته شود. به این ترتیب که افزونه های بخصوصی بر روی برخی مدل های پلاتر، امکان برقراری ارتباط اختصاصی پلاتر با مایکروسافت آفیس را به شما می دهد. یا شما می توانید. با استفاده از یک ماژول اختصاصی شده، به طور مستقیم از روی پلاتر خود به اتوکد دسترسی داشته باشید.

این افزونه ها برقراری ارتباط با این برنامه ها را تا چندین برابر ساده تر و موثر تر می کند. همچنین دقت و کیفیت چاپ را نیز بالاتر می برد. و عامل خطای انسانی را نیز محو می کند. چرا که بسیاری از فایل هایی که برای چاپ به پلاتر ها فرستاده می شوند. فایل هایی تحت اتوکد یا مایکروسافت آفیس هستند. درواقع بررسی مجدد این فایل ها و امکان ویرایش مستقیم آن ها از روی پلاتر، می تواند. دقت و کیفیت خروجی چاپ را ارتقا بخشد.

دقت و کیفیت خارق العاده

یکی از اصلی ترین مواردی که در ساخت جدیدترین دستگاه های پلاتر، هر ساله مورد ارتقا و بهبود چشمگیری قرار می گیرد. افزایش دقت و وضوح چاپ می باشد. ارائه کیفیت بالاتر را به جرات می توان از مهم ترین عوامل کاربرد پلاتر ها بر شمرد. و چاپگر های پلاتری را همواره در این زمینه پیشتاز دانست. اما سازندگان بزرگ پلاتر ها مثل hp و اپسون به همین کیفیت قانع نشده اند و هر ساله در حال افزایش دادن آن هستند.

دقت چاپ نیز امر مهمی در چاپ جوهر افشان می باشد. پلاتر ها برای چاپ نقشه های صنعتی و پلان های مهندسی و بلوپرینت ها کاربرد بسیاری دارند. از این رو رعایت شدن همه جزئیات، حتی ریز ترین آن ها، اهمیت بسیاری در چاپ پلاتر دارد. اما برای بهتر فهمیدن چگونگی ارتقا کیفیت و دقت این دستگاه ها، بهتر است نگاهی کوتاه به اساس عملکرد پلاتر داشته باشیم.

چاپ جوهرافشان جدیدترین پلاترها

فرآیند چاپ پلاتر ها مبتنی بر چاپ جوهر افشان می باشد. به این ترتیب که هسته مرکزی پلاتر پس از تبدیل اطلاعات کامپیوتری به زبانی قابل فهم و درک آن ها، به نازل های مکانیکی دستور می دهد. تا در مختصات صحیح قرار گیرند. سپس بر اساس سیستم رنگ گذاری رایج در صنعت چاپ و تکثیرات؛ یعنی سیستم ۵ رنگی CMYKB، به هر نقطه رنگ صحیح را که از ترکیب رنگ های سرخابی، فیروزه ای، زرد، مشکی و طوسی حاصل می شود، نسبت می دهد و برای سایر نقاط این صفحه نیز همین کار را تکرار می کند.

در ساخت و طراحی مکانیسم چاپ جدیدترین دستگاه های پلاتر سعی شده است تا در مرحله اول دقت نازل ها افزایش یابد. برخی از مدل های جدید حتی استفاده از ۲ نازل را انتخاب کرده اند تا سرعت چاپ را نیز افزایش دهند. همچنین سعی شده است تغییرات موقعیت نازل ها دقیقتر باشد تا در عین حفظ کیفیت، وضوح بیشتری تامین گردد. وضوح برخی از پلاتر های جدید به ۲۴۰۰ dpi نیز رسیده است که در نوع خود کم نظیر است.

برخی دستگاه های دیگر از بین جدیدترین دستگاه های پلاتر به این حد بسنده نکرده اند. مدل hp DesignJet Z9+ مجهز به یک اسپکتروفوتومتر شده است. تا نهایت دقت را در رنگ آمیزی و خلق رنگ های کامپیوتری به کار ببرد. اسپکتروفوتومتر درست مثل یک چشم عمل می کند و شدت رنگ بازتاب شده را تشخیص می دهد. به این ترتیب کیفیت اسناد رنگی چاپ شده توسط این مدل درست مثل یک هنر تمام عیار است. و آنگونه می باشد که یک انسان واقعی از دیدن آن راضی می شود.

ارتباطات نوین در قالب زبانی جدید

قابلیت ها و فناوری های نوینی که این دستگاه ها یدک می کشند. نیازمند سطح جدیدی از ارتباطات می باشد. این سطح از ارتباطات، پرینترها را مستلزم می کند. که دامنه وسیع و گسترده تری از اطلاعات کامپیوتری را در مدت زمانی کوتاه تر و با احتمال بروز خطای کمتر، بخوانند، درک کنند و دستورات را عملی سازند.

اساس درک و فهم اطلاعات در ماشین های اداری، مبتنی بر دو قطعه انکودر و دکودر و مجموعه ای مدارات الکتریکی و الکترونیکی می باشد. اطلاعات کامپیوتری توسط یک انکودر رمزنگاری می شوند و پس از رسیدن به پلاتر، توسط قطعه دکودر رمزگشایی می شوند. اما این ترتیب انتقال اطلاعات ممکن است. زمان زیادی را بطلبد یا دامنه محدود تری از اطلاعات کامپیوتری را پوشش دهد.

جدیدترین دستگاه های پلاتر از یک زبان کاملا جدید برخوردار می باشند. این زبان که مخصوص صنعت چاپ و تکثیرات می باشد. توسط ادوبی خلق شده است و قابلیت این را دارد که متون، عکس ها و تصاویر گرافیکی را به یک فرمت قابل خوانش و چاپ توسط دستگاه های چاپ و تکثیرات تبدیل کند. این زبان به منظور ارتقا و توسعه اشیا و پرونده های الکترونیکی در درک و فهم ماشین های اداری خلق شده است.

خرید و سفارش جدیدترین پلاترها 

شما می توانید با انتخاب یک دستگاه پلاتر از بین جدیدترین دستگاه های پلاتر موجود در بازار، قابلیت ها و توان تولیدی خود را به سطح کاملا جدیدی ارتقا دهید. و از رقیبان خود پیشی بگیرید. دستگاه های جدید در عین مقرون به صرفه بودن و ارائه مدل های اقتصادی، قابلیت هایی دوچندان را ارائه می دهند. نیاز کمتری به حضور اپراتور دارند و به شما امکان قبول سفارشات متنوع تری را می دهند.

انتخاب جدیدترین دستگاه های پلاتر در قیمت ها، مدل ها و حالت های مختلفی امکان پذیر است. از این رو خرید چنین دستگاه هایی برای هر طیفی از مشتریان و متقاضیان خرید پلاتر آخرین مدل، ممکن می باشد. کافیست با توجه به نوع کاربری خود و انتظاراتی که از یک دستگاه پلاتر دارید. چند مدل را انتخاب کنید. در نهایت نیز پس از مطالعه ویژگی های هر مدل در سایت کپی ایران، یک مدل مطلوب را نهایی کنید.

اما به خاطر داشته باشید. که حتما خرید خود را از یک فروشنده معتبر و مطمئن انجام دهید. با خرید از یک فروشنده معتبر و مطمئن مثل کپی ایران، هم از کیفیت و سلامت دستگاه خریداری شده و هم از بهینه و مقرون به صرفه بودن قیمتی که بابت خریداری دستگاه پرداخته اید آسوده خاطر می شوید.

جهت کسب اطلاغات کامل در مورد جدیدترین پلاترها کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.