خرید ریسوگراف mz770

ریسوگراف mz770

خرید ریسوگراف mz770

خرید ریسوگراف mz770 به یکسری عوامل و فاکتورها بستگی دارد. بهتر است بدانید که شناخت این عوامل به کاربران کمک می کند تا بهترین نتیجه ممکن را از خرید خود کسب کنند. با خرید ریسوگراف mz770 نیازی به خرید چند دستگاه به صورت جداگانه نخواهید داشت. زیرا این دستگاه کپی چند کاره می باشد. از طرفی قیمت این مدل دستگاه کپی به دلیل چند کاره بودن بسیار مناسب و ایده آل است.

آشنایی با راهنمای خرید ریسوگراف mz770

راهنمای خرید دستگاه کپی به کاربران کمک خواهد کرد تا بهترین انتخاب را داشته باشند. در اینجا قصد داریم شما را با یکسری نکات مهم موقع خرید ریسوگراف mz770 آشنا کنیم.

چند کاره بودن دستگاه کپی

در صورتی که دستگاه کپی را برای انجام امور اداری و مراکز چاپ و تکثیر می خواهید دستگاه چند کاره بهترین انتخاب به شمار می آید. بنابراین براساس نیازی که دارید می توانید تک کاره یا چند کاره بودن دستگاه را انتخاب کنید. با خرید این مدل دستگاه کپی می توانید عمل کپی، پرینت و اسکن را انجام دهید.

سرعت دستگاه کپی

سرعت از دیگر فاکتورهای مورد توجه کاربران قبل خرید و انتخاب دستگاه می باشد. از اینرو باید با توجه به تعداد برگه هایی که در یک دقیقه توسط دستگاه چاپ می شود، دستگاه مورد نظر را انتخاب کنید. این مدل دستگاه کپی قادر است در هر دقیقه ۱۵۰ برگ را چاپ کند. به جرات می توان گفت ریسوگراف mz770 از سرعت فوق العاده ای برخوردار است.

قابلیت بزرگنمایی دستگاه

با این مدل دستگاه کپی می توانید در صورت لزوم بر روی بخش خاصی از نسخه اصلی زوم کنید. بنابراین با این قابلیت می توانید کل فایل بزرگ یا کوچک نمایید. شاید بد نباشد بدانید که این دستگاه کپی از قابلیت بزرگنمایی ۵۰ تا ۲۰۰ درصد برخوردار می باشد.

زمان تهیه اولین کپی

هر چقدر زمان تهیه اولین کپی دستگاه کپی کمتر باشد کارایی دستگاه بیشتر خواهد شد. ریسوگراف mz770 قادر است اولین کپی را در مدت زمان ۲۳ ثانیه تهیه کند.

کپی متوالی

منظور از کپی متوالی تعداد برگه هایی می باشد که دستگاه می تواند به شکل برنامه ریزی شده و بدون دخالت کاربر چاپ کند. معمولا این میزان در دستگاه های کپی ۹۹۹ یا ۹۹۹۹ عدد می باشد. این دستگاه کپی قادر است ۹۹۹ برگ را به صورت متوالی برای شما کپی بگیرد.

نوع دستگاه انتخابی

یکی دیگر از عوامل مهم و ضروری موقع خرید این دستگاه کپی نوع دستگاه (آکبند، استوک، بازسازی شده) می باشد. جالب است بدانید که دستگاه های استوک و بازسازی شده به مراتب قیمت پایین تری نسبت به مدل های نو و آکبند دارند. از اینرو کاربرانی که وضع مالی مناسبی ندارند بهتر است مدل های استوک و بازسازی شده را انتخاب کنند.

جمع بندی و کلام آخر

خرید ریسوگراف mz770 به یکسری عوامل و فاکتورها بستگی دارد. کاربر با توجه به نیازی که دارد می تواند نوع دستگاه خود را انتخاب کند. در صورتی که قصد خرید این مدل دستگاه کپی را داشته باشید توصیه می کنیم از طریق مراکز و فروشگاه های معتبر و با سابقه مانند کپی ایران اقدام نمایید. زیرا این فروشگاه تنها نمایندگی معتبر برای فروش انواع دستگاه های کپی می باشد.

جهت کسب اطلاعات کامل در مورد خرید دستگاه چاپ ریسوگراف mz770 کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.