خرید شارپ MX 363

قیمت شارپ MX363N

خرید شارپ MX 363

خرید شارپ MX 363 به فاکتورها و عوامل مختلفی بستگی دارد. از اینرو آشنایی با این فاکتورها و عوامل بهترین روش برای انتخاب صحیح این مدل دستگاه کپی محسوب می شود. شارپ MX 363 یک دستگاه چند منظوره با کاربری سیاه سفید می باشد که کاربران را از دستگاه های کپی دیگر بی نیاز می سازد.

آشنایی با راهنمای خرید شارپ MX 363

بهتر است بدانید که آشنایی با نکات مهم جهت خرید دستگاه کپی به کاربران کمک می کند تا بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند. از اینرو با برخی نکات جهت خرید شارپ MX 363 به صورت مختصر آشنا خواهیم شد.

سرعت دستگاه کپی

یکی عامل های مهم در انتخاب و خرید دستگاه کپی سرعت آن به شمار می آید که در صورت نیاز باید قبل از خرید و انتخاب دستگاه مورد توجه کاربران قرار گیرد. دستگاه کپی شارپ MX 363 قادر است در هر دقیقه ۳۶برگ را چاپ کند. این دستگاه از سرعت مناسبی جهت انجام کارهای روزانه برخوردار است.

کیفیت و رزولوشن شارپ MX 363

از دیگر نکات مهم در انتخاب دستگاه کپی کیفیت و رزولوشن چاپ دستگاه است. از آنجا که معیار کیفیت با واحدی به نام DPI سنجیده می شود بهتر است دستگاه کپی را انتخاب کنید که از میزان DPI بالایی برخوردار باشد.

هرچه کیفیت دستگاه بالا باشد به همان اندازه میزان عملکرد بالایی را خواهد داشت. دقت کپی در این دستگاه کپی ۶۰۰ DPI می باشد. بنابراین دستگاه کپی شارپ MX 363 می تواند تصاویر را با جزئیات و موارد ریز برای شما نمایش دهد.

نوع دستگاه انتخابی

یکی از عوامل مهم جهت خرید شارپ MX 363 نوع دستگاه انتخابی است. با توجه به اینکه این مدل دستگاه کپی در سه مدل استوک، آکبند و بازسازی شده در بازار موجود می باشند. از اینرو از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند. در واقع دستگاه های استوک و بازسازی شده دارای قیمت پایین تری نسبت به مدل های نو و آکبند هستند.

ظرفیت سینی Bypass شارپ MX 363

منظور از سینی بای پس ارائه مسیر کوتاه تر و مستقیم تر است. این ویژگی باعث کاهش مشکل گیرکردن کاغذ در دستگاه خواهد شد. همچنین با این قابلیت قادر خواهید بود از روی سند اصلی به طور مستقیم کپی بگیرید.

بهتر است بدانید که سینی بای پس قادر به مدیریت ۱ الی ۱۰۰ صفحه می باشد. ظرفیت سینی بای پس در این مدل دستگاه کپی ۱۰۰ برگه است. به سینی پای پسی که قابلیت مدیریت بیش از یک صفحه را داشته باشد سینی بای پس توده ای گفته می شود.

کپی متوالی تا ۹۹۹ برگ

کپی متوالی یکی دیگر از ویژگی های مورد استفاده در تمامی دستگاه های چاپ اداری است. از آن جا که حجم کار در شرکت ها و ادارات بالا است و شما روزانه نیاز پیدا می کنید که از یک فایل مشخص در تیراژ بالا کپی بگیرید، دستگاه های چاپ باید قابلیت چاپ متوالی داشته باشند.

این مقدار در دستگاه های اداری معمولا ۹۹۹ برگ یا ۹۹۹۹ می باشد. در شارپ MX 363 شما می توانید تا تعداد ۹۹۹ برگ را به صورت متوالی کپی گرفته و سرعت کار خود را افزایش دهید.

تهیه شارپ ۳۶۳ از کپی ایران

شارپ MX 363 از دستگاه های کپی با کارایی و کیفیت مناسب می باشد. همچنین به دلیل چند منظوره بودن خرید شارپ MX 363 بسیار مقرون به صرفه است. فروشگاه کپی ایران بسیار معتبر بوده و از سابقه طولانی در زمینه فروش لوازم و تجهیزات اداری برخوردار می باشد، از اینرو توصیه می شود در صورتی که قصد خرید شارپ ۳۶۳ را دارید آن را از این فروشگاه معتبر و با سابقه تهیه و خریداری نمایید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد خرید دستگاه فتوکپی شارپ MX 363 کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.