دستگاه کپی ریکو آفیشیو

دستگاه کپی ریکو آفیشیو

دستگاه کپی ریکو آفیشیو

دستگاه کپی ریکو آفیشیو امروزه به یک وسیله ضروری در هر دفتری که با امور چاپ و تکثیرات و پرینت سر و کار دارد، تبدیل شده است. ریکو سازنده مدل های بسیار متنوعی از فتوکپی و پرینتر ها و به طور کلی ماشین های اداری می باشد. مهندسی به کار رفته در طراحی و ساخت دستگاه های کپی ریکو آفیشیو نیز دارای تجربه کم نظیری است. که سبب شده این دستگاه ها اینقدر در سر تا سر جهان محبوب باشند.

از نمونه مواردی که می توان به عنوان نتیجه کیفیت ساخت بالا و هنر طراحی ریکو در دستگاه های کپی ساخت این شرکت مشاهده کرد، میتوان به موارد زیر اشاره کرد. سرعت آماده به کار شدن و پرینت بالا، کیفیت و رزولوشن عالی، رابط کاربری زیبا و کاربر پسند شده و صرفه جویی در هزینه های خرید و نگهداری. همگی صفاتی هستند که در مدل های مختلف دستگاه های کپی ریکو آفیشیو به بهترین نحو بیان می شوند.

مدل های گوناگون دستگاه کپی ریکو آفیشیو

کاربری شما به هر نحو و کسب و کار شما در هر کلاس کاری که قرار داشته باشد، ریکو آفیشیو برای شما یک دستگاه با کیفیت برای پیشنهاد کردن دارد. قابلیت های مختلفی که در هر مدل به کار رفته به شما اجازه انتخاب بین دنیایی از مدل های متنوع را می دهد. مطابق میل خود انتخابی کنید که بهینه ترین گزینه برای کاربری شما باشد.

اگر کاربری شما صنعتی است. و نیاز به سرعت بالا دارید. یا اگر کاربری سبک و خانگی داشته و فقط نیاز به رابط کاربری و کنترل پنلی دارید. که به راحتی با آن ارتباط برقرار کنید دستگاه کپی ریکو آفیشیو پاسخگوی نیاز شماست. کافیست با مطالعه توضیحات و نقد های نوشته شده در خصوص هر مدل خاص و مقایسه ویژگی های ان ها مدل مناسب برای خود را پیدا کنید.

طبقه بندی مدل ها

هر دستگاه ریکو آفیشیو معمولا در یکی از ای نزیر گروه ها قرار می گیرد. کپی های رنگی، فتوکپی تکثیر، فتوکپی طولی، فتوکپی متوسط و فتوکپی رومیزی. هر از یک گروه ها پیشوند و فرمت نامگذاری مخصوص خود را دارند.

در این فرمت نامگذاری دو رقم سمت چپ نشان دهنده سرعت خروجی پرینت بر حسب برگ بر هر دقیقه است. یا پیشوند MP نشانگر چندکاره بودن دستگاه فتوکپی است. که عمدتا در زیرگروه فتوکپی های متوسط طبقه بندی می شوند.

کدام مدل؟

به طور کلی انتخاب یک مدل مناسب از بین دستگاه های فتوکپی ریکو آفیشیو، نهایتا بر عهده خود شما می باشد. سنجیدن نکات و جنبه های مختلف خرید می تواند. به کمک تهیه یک لیست صورت بگیرد. لیستی از نیاز های شما از یک دستگاه فتوکپی.

اما به طور کلی بین دستگاه های ریکو آفیشیو، زیرگروه فتوکپی های رومیزی محبوب ترین زیرگروه می باشند. و در تست های عملکردی نیز بالاترین نمرات را نسبت به سایر محصولات کسب کرده اند.

لذا اگر کسب و کار متوسطی دارید. که بیشتر به کپی ها متعدد و در لحظه (مثل سفارش کپی های انگشت شماری که روزانه چندین و چند بد دریافت می شوند) احتیاج دارید تا پروژ های سنگین، دستگاه کپی ریکو آفیشیو یک باید برای کسب و کار شما محسوب می شود.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد دستگاه فتوکپی ریکو آفیشیو کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.