دستگاه کپی کیوسرا ۱۸۰۰

دستگاه کپی کیوسرا ۱۸۰۰

دستگاه کپی کیوسرا ۱۸۰۰

دستگاه کپی کیوسرا ۱۸۰۰ یکی دیگر از دستگاه های چاپ برند ژاپنی است که از تکنولوژی لیزری برای چاپ استفاده می کند. این تکنولوژی برای چاپ اسناد و استفاده از مراکز چاپ و نشر و ادارات بسیار مناسب بوده و طول عمر بسیار بالایی دارد. در کنار چاپ می توانید برای اسکن نیز از این دستگاه استفاده کنید. کارشناسان تا حد زیادی کاربری این دستگاه را خانگی دانسته اما در می توانید در محیط های کاری با حجم کاری پایین نیز از آن استفاده کنید.

ویژگی های دستگاه کپی کیوسرا ۱۸۰۰

برای انتخاب بهترین گزینه برای فتوکپی بهتر است با ویژگیهای کیوسرا ۱۸۰۰ آشنا شوید:

وضوح چاپ

وضوح چاپ در این دستگاه ۶۰۰ DPI می باشد. این مقدار برای فناوری لیزری و کاربری خانگی بسیار مناسب و استاندارد می باشد.

سرعت چاپ

همانطور که می دانید سرعت دستگاه های چاپ خانگی به نسبت دستگاه های اداری بسیار کم تر است. این دستگاه چاپ می تواند در هر دقیقه ۱۸ برگه را برای شما چاپ کند که برای یک دستگاه خانگی بسیار مناسب و استاندارد می باشد.

پورت های ارتباطی

همانند دیگر دستگاه های خانگی، تنوع در پورت های ارتباطی دستگاه کپی کیوسرا ۱۸۰۰ کم تر از دستگاه های اداری است. کابل شبکه و یا اتصال به وای فای در این دستگاه طراحی نشده است و شما برای اتصال با دستگاه های جانبی می توانید از پورت USB استفاده کنید.

کیفیت اسکنر

جالب است بدانید بیشتر دستگاه های خانگی به صورت تک کاربرده مورد استفاده قرار می گیرند و قابلیت اسکن و یا پرینت ندارند. اما در این دستگاه می توانید در کنار چاپ از قابلیت اسکنر نیز استفاده کنید. کیفیت اسکن در این دستگاه نیز مشابه کیفیت چاپ ۶۰۰ DPI است. این مقدار برای اسکنرها بسیار ایده آل و استاندارد می باشد.

کارکرد کارتریچ

کارترج هر دستگاه چاپ می تواند. تا تعداد مشخصی برگه را چاپ کرده و بعد از آن نیاز به شارژ مجدد پیدا می کند. در این دستگاه چاپ می توانید تا ۱۵ هزار برگه را چاپ کنید و تا مدت ها نیازی به شارژ و یا تعویض کارتریج پیدا نکنید.

تعداد کپی در ماه

همانطور که می دانید هر دستگاه چاپ می تواند در هر ماه تعداد حداکثری مشخص برگه را چاپ کند. هرچه این مقدار بیشتر باشد.کارایی دستگاه بالاتر است. دستگاه کپی کیوسرا ۱۸۰۰ می تواند در هر ماه ۳۰ هزار برگه را چاپ کرده و نیازهای کاری شما را برطرف کند.

چاپ دو طرفه

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد در این دستگاه به عنوان یک دستگاه چاپ خانگی، توانایی چاپ دو طرفه فایل ها است. شما می توانید بدون نیاز به جابجایی دستی برگه ها از هر دو طرف آن ها به صورت همزمان کپی بگیرید.

کپی متوالی تا ۹۹۹ برگ

کپی متوالی در این دستگاه چاپ خانگی نیز مشابه دستگاه های اداری است. شما می توانید. در این دستگاه تا ۹۹۹ برگ را به صورت متوالی چاپ کنید.

خرید از کپی ایران

برای خرید دستگاه کپی کیوسرا ۱۸۰۰ یا دستگاه های چاپ دیگر می توانید. به فروشگاه اینترنتی کپی ایران مراجعه کنید. کپی ایران یکی از بزرگ ترین و معتبرترین فروشگاه های آنلاین است. که می توانید مدل های مختلف دستگاه های چاپ استوک را با قیمت مناسب و کیفیت بالا از آن خریداری کنید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد دستگاه فتوکپی کیوسرا ۱۸۰۰ کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.