زیراکس WC5755

استوک، بازسازی شده و آکبند

زیراکس WC 5755

زیراکس WC 5755 نیز همچون سایر دستگاه های گروه work center زیراکس، یک دستگاه چندکاره می باشد. دستگاه چندکاره ای که یک انتخاب بسیار عالی برای کارگروه های شلوغ است. کاربری فوق العاده راحت در عین امکاناتی که بسیار بیشتر از مدل ها و دستگاه های مشابه می باشند. در ادامه این مقاله به معرفی این ماشین اداری چندکاره خواهیم پرداخت.

کلیات ویژگی های دستگاه

پیشوند نام دستگاه همه کاره زیراکس wc 5755 به معنای Work Center می باشد. از این جهت این دستگاه یک همه کاره به تمام معنا به شمار می رود. شما قابلیت ذخیره و یا به اشتراک گذاشت مستقیم اسکن ها را دارید. همچنین می توانید مستقیما اسکن های تصویر برداری شده توسط دستگاه را بدون واسطه توسط خود دستگاه فکس کنید. یکپارچگی بین قسمت های مختلف، کاملا محسوس، رضایت بخش و کارآمد می باشد.

دو مجموعه دو رقمی بعدی نیز به ترتیب به سری ساخت (سری ساخت خانواده ۵۷) و سرعت خروجی کپی دستگاه اشاره دارد. (که در این مدل ۵۵ برگ بر هر دقیقه می باشد. و در هم خانواده های دیگرش این سرعت از ۳۵ آغاز و به ۵۵ می رسد).

پیکربندی دستگاه زیراکس ۵۷۵۵

سازنده دستگاه یعنی شرکت معروف زیراکس که نیازی به معرفی ندارد. از یک طراحی جمع و جور، شیک و الهام بخش استفاده کرده است. ابعاد دستگاه با توجه به بار کاری متوسط کمی بزرگ، و با توجه به همه کاره بودن کاملا معقول و مناسب است. ۹۵۵*۶۵۰*۱۱۴۰ میلی متر فضایی است. که شما باید برای قرار دادن زیراکس WC 5755 لحاظ کنید. اندازه ای که کاملا مشابه با گروه ۵۶ می باشد.

در قسمت جلویی دستگاه کنترل پنل و صفحه فرمان دهی به دستگاه مشاهده می شود. که متشکل از یک صفحه نمایش لمسی رنگی جذاب به منظور نشان دادن اوضاع فرآیند های داخل دستگاه می باشد. در کنار آن نیز یک منگنه قدرتمند مکانیکی قرار دارد که می تواند تا ۵۰ برگ را نیز منگنه کند.

پایین تر از کنترل پنل نیز سینی ها و کشوهای ورودی دستگاه دیده می شود. سینی خود دستگاه گنجایش ۳۶۰۰ برگ کاغذ را دارد که به نوبه خود و در مقایسه با بسیاری از مدل های دیگر که عمدتا گنجایش ۱۰۰۰ برگ را دارند بی نظیر است.

زیراکس ۵۷۵۵ WC کلید داشتن یک محیط کار ساده

هدیه ای که ماشین اداری چندکاره زیراکس WC 5755 به کاربران خود می دهد. سهولت توام با کارایی بالا می باشد. اگر شما صاحب دفتر اداری هستید. که روزانه مجموعه ای وسیعی از کار ها و پروژه های مختلفی در آن تعریف می شود. که همگی نیاز به فرآیند های چاپ و کپی و اسکن دارند، حتما در خصوص شلوغی بیش از حد گردش کار های خود نگران شده اید. این ماشین اداری به شما کمک می کند. تا همه کارهای خود را به صورت همزمان و با دقت هرچه تمامتر انجام دهید. و به پایان برسانید.

کنترل همه چیز، دسترسی به اطلاعات و فرآیند ها به صورت کامل، کاهش هزینه ها و تعریف گردش کار ها به صورت آنلاین و از طریق کامپیوتر شخصی شما، مواردی هستند که این دستگاه چندکاره به شما پیشنهاد می دهد. پیشنهاد هایی که می توانند تا چندین برابر به ساده سازی محیط کار شما کمک کنند. و همچنین تاثیر بسزایی در بهینه بودن و بالاتر رفتن راندمان کاری شما بگذارد.

در صورت نیاز به تهیه این دستگاه کافی است به بخش فروشگاه وب سایت مراجعه کرده و این محصول را تهیه کنید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد دستگاه فتوکپی متوسط زیراکس ۵۷۵۵ کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.