فتوکپی استوک

دستگاه فتوکپی استوک

فتوکپی استوک

تقریبا صد در صد دستگاه های فتوکپی موجود در ایران، دستگاه فتوکپی استوک هستند. بر خلاف تصور عموم، دستگاه های استوک تنها شامل دستگاه های دست دوم و استفاده شده نمی شوند. و عموما به خاطر قیمت مناسبی که دارند. از طرفداران زیادی برخوردار هستند.

فتوکپی استوک چیست؟

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، دستگاه های استوک دستگاه های دست دوم کار کرده و یا در مواردی کار نکرده ای هستند. که از کشورهای دیگر به خصوص کشورهای اروپایی به ایران وارد شده اند. شاید در نگاه اول با خود فکر کنید. که این دستگاه ها به دلیل دست دوم بودن کیفیت آن چنانی ندارند. اما علت فروش دستگاه های کار کرده در اروپا مساله دیگری است. در واقع به دو علت اصلی این دستگاه ها بعد از مدتی جایگزین مدل های جدیدتر می شود. دلیل اول آنکه معمولا عمر استهلاک را در این دستگاه ها پایین و حدود ۵ سال در نظر می گیرند. و بعد از گذشت این دوره بعد از سرویس کامل دستگاه را برای فروش به کشورهای دیگر ارسال می کنند. دلیل دوم آنکه در کشورهای اروپایی و آمریکایی ارائه خدماتی مانند تعویض قطعه و یا تعمیرات فقط توسط برندهای سازنده محصول انجام می شود. این برندها با ارائه محصولات جدیدتر، خدمات محصولات قدیمی خود را محدود کرده تا صاحبان صنایع از نمونه های جدیدتر استفاده کرده و نمونه های قدیمی را به فروش بگذارند. با توجه به این موضوع نگرانی از بابت نبود قطعات و تعمیرات دستگاه ها وجود نخواهد داشت.

 

مزایای خرید دستگاه

مهم ترین مزیت خرید مدل های مختلف دستگاه فتوکپی استوک، کاهش هزینه های پرداختی است. بدون اغراق می توان گفت. شما محصول استوک و دست دوم را گاها تا نصف قیمت اصلی و شاید کم تر خریداری می کنید.

نکته مثبت دیگر برای خرید دستگاه های فتوکپی دست دوم داشتن کیفیتی بالا و مناسب است. همه ما می دانیم که دستگاه های مختلف در برندهای اروپایی معروف دارای کیفیتی عالی و مناسب هستند. شما با خرید دستگاه های دست دوم همان کیفیت را با قیمت پایین تر در اختیار خواهید گرفت. فقط به این نکته توجه کنید که ظاهر دستگاه های استوک کاملا مشابه دستگاه های نو بوده و داخل آن ها پودر تونر اضافه، گرد و خاک و غیره وجود ندارد.

نکته مثبت دیگر برای خرید دستگاه های استوک و کار کرده گارانتی است. شاید تصور کنید که دستگاه های استوک با توجه به دست دو بودن یا از رده خارج شدن، دیگر از خدمات گارانتی برخوردار نیستند. اما جالب است بدانید که فروشگاه کپی ایران برای تعمیر و تعویض قطعات این محصولات گارانتی در نظر گرفته است.

 

خرید مدل های مختلف فتوکپی از کپی ایران

کپی ایران یکی از با سابقه ترین شرکت های وارداتی است که برندها و مدل های مختلفی از دستگاه های استوک فتوکپی را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید از میان برند های مختلفی مانند کانن، مینولتا، شارپ و غیره مدل مورد نظر خود را انتخاب و با خیال آسوده اقدام به خرید دستگاه در نهایت کیفیت و با مناسب ترین قیمت کنید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد دستگاه فتوکپی استوک و کارکرده کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.