فتوکپی رومیزی

دستگاه فتوکپی استوک رومیزی

فتوکپی رومیزی

فتوکپی رومیزی یکی از انواع دستگاه های چاپ است. که به صورت خانگی و اداری مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه های چاپ در انواع مختلف لیزری و جوهر افشان، تک کاربرده و چند منظوره در برندها و مدل های مختلف موجود بوده و شما می توانید. با توجه به نیازهای کاری خود اقدام به خرید دستگاه مناسب خود کنید.

دستگاه فتوکپی رومیزی

دستگاه فتوکپی رومیزی یک دستگاه با اندازه و وزن مناسب است. که می توانید آن را به راحتی روی میز کاری خود در منزل و یا محل کار گذاشته و از آن استفاده کنید. دستگاه های فتوکپی رومیزی از نظر کاربردی کالا مشابه با دیگر دستگاه های چاپ داشته و اندازه کوچک تر آن ها، قابلیت های دستگاه را محدود نکرده است.

درصورتی که محیط کاری یا اتاق شما کوچک است. خرید یک دستگاه کپی رومیزی در مقایسه با یک دستگاه بزرگ و ایستاده می تواند. انتخاب بسیار مناسب تری برای شما باشد. دستگاه های فتوکپی در برندها و انواع مختلف در فروشگاه های مختلف به فروش می رسند. برای اطمینان از خرید کالای اصل و اورجینال به موارد زیر توجه کنید:

فروشگاهی را انتخاب کنید که دستگاه های چاپ را در هر سه حالت آکبند، استوک و بازسازی شده داشته باشد.
از فروشگاهی خرید کنید که تنوع بالایی در دستگاه فتوکپی رومیزی، برند و مدل داشته باشد. این مساله هم دست شما را برای خرید باز می گذارد. هم تا حد زیادی نشان دهنده این مساله است که فروشگاه وارد کننده دستگاه چاپ می باشد.
فروشگاهی را انتخاب کنید. که دستگاه های چاپ را همراه با شناسنامه و ضمانت نامه به خریداران خود تحویل می دهد.

خرید دستگاه فتوکپی رومیزی

خرید دستگاه فتوکپی رومیزی را مناسب با نیازهای کاری خود انجام دهید. تا بتوانید در هزینه های خود تا حد ممکن صرفه کنید. برای مثال قابلیت های مهم خود را لیست کرده و به دنبال خرید دستگاه کپی با آن قابلیت ها بگردید.

نیاز کاری

ممکن است شما نیاز داشته باشید که در هر روز بیش از چند صد برگه را کپی بگیرید. بنابراین خرید دستگاه کپی رومیزی با ظرفیت کاری بالا وسرعت مناسب، باید برایتان در اولویت باشد. شاید شما در محیط کاری خود به طور مداوم با دستگاه های جانبی دیجیتال دیگر به تبادل اطلاعات می پردازید. بنابراین دستگاه کپی مورد نظر شما باید قابلیت سازگاری با سیستم های عامل مختلف را داشته باشد. تا بتوانید به راحتی هر دستگاهی را به آن متصل کنید.

 ADF

خرید کپی رومیزی با توجه به ویژگی های کاربردی مساله دیگری است. که باید به آن توجه داشته باشید. بسیاری از دستگاه های چاپ با داشتن قابلیت هایی مانند ذخیره خودکار ADF به شما این امکان را می دهند. که تنها با یک بار استفاده از نسخه اصلی تا چند ده برگه را چاپ کنید.

لارج باکس

لارج باکس در مدل های خاصی از دستگاه های چاپ به شما کمک می کند که بتوانید. سینی دستگاه را به اندازه ماکسیمم پر کرده و در روزهای کاری شلوغ خود از آن ها استفاده کنید. فینیشر بعد از خرید دستگاه فتوکپی رومیزی به شما کمک می کند که بتوانید از برگه های مختلف به شک جزوات کپی گرفته و آن ها را آماده کنید.

کاغذ مورد استفاده

در کنار موارد ذکر شده در بالا، حتما هنگام خرید دستگاه های کپی به سایز کاغذهای مورد استفاده در دستگاه توجه کنید. کاغذ اصلی ترین تجهیز مورد استفاده در دستگاه های کپی است که شما بیش از ۷۰ درصد کارهای خود را با آن انجام می دهید. دستگاه چاپ باید بتواند کاغذها با سایزهای مورد نیاز شما را پشتیبانی کرده و روی آن ها به اندازه مناسب چاپ انجام دهد.

قیمت دستگاه فتوکپی رومیزی

قیمت دستگاه فتوکپی رومیزی با توجه به برند و کشور سازنده و مدل دستگاه متفاوت است. بسیاری از مدل های دستگاه های کپی در برندهای معروف در مقایسه با برندهای دیگر قیمت بسیار بالایی دارند. نوع دستگاه از لحاظ نو و یا کار کرده بودن دستگاه نیز بر قیمت دستگاه های چاپ تاثیر می گذارد.

هنگام سفارش دستگاه فتوکپی رومیزی شما می توانید. این دستگاه را از میان انواع استوک، بازسازی شده و یا آکبند خریداری کنید. دستگاه های آکبند بالاترین قیمت را در میان سه نوع ذکر شده داشته و دستگاه های استوک پایین ترین قیمت را دارند.

امکانات دستگاه

ویژگی ها و امکانات دستگاه مساله مهم دیگری است. که بر هزینه دستگاه فتوکپی رومیزی و یا هر دستگاه چاپ دیگر تاثیر می گذارد. برای مثال دستگاه های با کیفیت و سرعت چاپ بالا، قیمت بیشتری نسبت به دستگاه سطح پایین تر دارد.

در کنار ویژگی های مهمی مانند سرعت و کیفیت چاپ، میزان حافظه، ظرفیت سینی، زمان اولین کپی و زمان گرم شدن دستگاه، امکانات جانبی نیز بر قیمت دستگاه فتوکپی رومیزی تاثیر می گذارد. برای مثال دستگاه هایی که دارای قابلیت چاپ دو طرفه، کپی متوالی تا تعداد قابل قبولی برگه، فینیشر و ذخیره خودکار هستند. در مقایسه با دستگاه هایی بدون این قابلیت قیمت بالاتری دارند.

نوع دستگاه

نوع دستگاه نیز بر قیمت دستگاه های کپی تاثیر مستقیم می گذارد. دستگاه های چاپی که به صورت جوهر افشان اقدام به چاپ می کنند. در مقایسه با دستگاه های لیزری در حالت کلی ارزان تر هستند. از طرف دیگر دستگاه های چند منظوره در مقایسه با دستگاه های تک کاربرده دارای قیمت بالاتری می باشند.

انواع دستگاه فتوکپی رومیزی

انواع دستگاه فتوکپی رومیزی همانند دیگر دستگاه های چاپ از نظر تکنولوژی چاپ و نوع کاربری به انواع مختلفی تقسیم می شود. دستگاه های رومیزی در برندهای مختلف به دو صورت جوهر افشان و لیزری در بازار موجود بوده که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.

جوهر افشان و لیزری

از دستگاه های جوهر افشان بیشتر در آتلیه های عکاسی که کیفیت بالای چاپ همراه با جزئیات مورد نیاز است استفاده می شود، در حالی که دستگاه های لیزری برای ادارات، مدارس و چاپ متون انتخاب مناسب تری هستند.

با وجود آن که دستگاه های جوهر افشان در مقایسه با دستگاه های لیزری ارزان قیمت تر هستند، اما هزینه تعمیر، نگه داری و شارژ آن ها به مرور بسیار بیشتر از دستگاه های لیزری می شود. کارتریج دستگاه های جوهر افشان بسیار زودتر از دستگاه های لیزری کم رنگ و بی رنگ شده و نیاز به شارژ مجدد پیدا می کند. در حالی که از دستگاه های لیزری شما می توانید بارها بدون نیاز استفاده کنید.

از طرف دیگر در صورتی که دستگاه های جوهر افشان تنها مدت کوتاهی مورد استفاده قرار نگیرد. جوهر آن ها خشک شده و برای استفاده باید شارژ شوند. اما دستگاه های لیزری حتی اگر ماه ها مورد استفاده قرار نگیرند، باز هم کیفیت چاپ خود را مانند روز اول حفظ می کنند.

همچنین برگه های چاپ شده در دستگاه جوهر افشان نیاز دارد. که بعد از خروج از دستگاه خشک شده و در صورت قرار گرفتن روی برگه دیگر خراب می شود. در حالی که این مشکل برای دستگاه های لیزری وجود ندارد.

خانگی یا اداری

از جنبه دیگر انواع دستگاه فتوکپی رومیزی را به دو دسته خانگی و اداری تقسیم بندی می کنند. دستگاه های اداری دستگاه هایی با قابلیت های بسیار بیشتر از دستگاه های خانگی بوده و شما می توانید بسیاری از کارهای محیط کار خود را با آن انجام دهید. در حالی که دستگاه های خانگی دارای امکانات محدودتری هستند.

انواع دستگاه فتوکپی رومیزی شامل دستگاه های چند منظوره و تک کاربرده می باشد. همانند دیگر دستگاه های کپی، دستگاه های کپی رومیزی نیز می توانند. دارای کاربردهای چندگانه و مختلف از جمله فکس، پرینت، کپی و اسکن بوده و یا تنها تک کاربرده باشند.

فروش دستگاه رومیزی

فروش دستگاه فتوکپی رومیزی در بسیاری از فروشگاه های لوازم اداری به صورت آنلاین و یا حضوری انجام می شود. که شما می توانید از میان آن ها دستگاه چاپ مناسب خود را انتخاب کرده و خریداری کنید. از آن جا که این دستگاه ها در کنار داشتن قابلیت ها و ویژگی هایی بالا، وزن و اندازه مناسب داشته و افراد می توانند به راحتی آن ها را روی میز کاری خود قرار دهند، تقاضا برای خرید آن بالا است.

در صورتی داشتن سرمایه اولیه برای شروع یک کار واردات دستگاه های چاپ و فروش دستگاه کپی رومیزی می تواند. یک انتخاب مناسب برای شما باشد. شما می توانید دستگاه های چاپ در برندها و مدل های مختلف را از کشورهای مبدا یا کشورهای واسطه وارد کرده و اقدام به فروش آن ها کنید.

 فتوکپی رومیزی آکبند

دستگاه فتوکپی رومیزی آکبند دستگاه کپی نو و کار نکرده ای است. که دارای بالاتری کیفیت و طول عمر و البته بیشترین قیمت را دارد. این دستگاه ها در برندها و انواع مختلفی در کشورهای مختلف ساخته شده و به عنوان کالاهای وارداتی به کشور ما وارد می شوند.

این دستگاه ها باید دارای شناسنامه بوده و همراه با گارانتی و ضمانت نامه به فروش برسند. زیرا متاسفانه شرایط موجود به گونه ای است. که دستگاه های تقلبی بسیاری در بازار موجود است. از آن جا شما هنگام خرید دستگاه کپی رومیزی آکبند هزینه بالایی پرداخت کرده و قصد دارید. سال ها از آن دستگاه استفاده کنید. حتما آن را همراه با گارانتی معتبر خریداری کرده تا از اصل بودن آن اطمینان حاصل کنید.

 رومیزی بازسازی شده

دستگاه فتوکپی رومیزی بازسازی شده دارای قیمت پایین تری از دستگاه های آکبند بوده و می تواند کار کرده و یا کار نکرده باشد. در هر دو حالت یک یا چند قطعه داخلی دستگاه چاپ دچار خرابی بوده و با یک قطعه نو و سالم تعویض شده است.

کیفیت و کارایی کپی رومیزی بازسازی شده تا حد بسیار زیادی مشابه دستگاه های آکبند است. و چون قطعات داخلی آن ها نو و سالم است، طول عمر بالایی نیز دارند.

دستگاه رومیزی استوک

دستگاه فتوکپی رومیزی استوک بهترین و مناسب ترین انتخاب برای کسانی است. که در هزینه های خرید خود با محدودیت بودجه مواجه بوده اما به دنبال کیفیت و کارایی نیز هستند. دستگاه فتوکپی رومیزی دست دو، دستگاه هایی هستند. که چند سال در یکی از کشورهای معمولا اروپایی مورد استفاده قرار گرفته و با ضمانت سالم بودن دستگاه به کشورهای دیگر فروخته می شوند.

علت فروش دستگاه کپی رومیزی دست دوم توسط صاحبان ادارات مختلف ورود مدل های جدید دستگاه چاپ می باشد. از این رو این دستگاه ها با قیمت بسیار کم تر فروخته شده تا جایگزین دستگاه های جدیدتر شوند.

کپی رومیزی دست دو یا همان دستگاه فتوکپی استوک همانند دیگر دستگاه های چاپ استوک قیمت بسیار پایین تری از اکبند داشته و شما می توانید. آن ها را با قیمتی تا حدود نصف قیمت واقعی خریداری کنید.

هنگام خرید کپی رومیزی استوک به این نکته توجه داشته باشید. که دستگاه های دست دوم نیز شناسنامه داشته و همراه با گارانتی به فروش می رسند. از آن جا که این دستگاه ها کار کرده و دست دوم هستند. اطمینان از سلامت آن ها بسیار مهم است، بنابراین حتما خرید خود را از فروشگاهی معتبر و مطمئن انجام دهید. کپی ایران یک فروشگاه اینترنتی فروش کالاهای اداری از جمله انواع دستگاه های چاپ به صورت استوک، بازسازی شده و آکبند است. که می توانید دستگاه چاپ مورد نظر خود را در بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از آن جا خریداری کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.