کپی ریکو ۲۰۱۴

دستگاه فتوکپی ریکو 2014

کپی ریکو ۲۰۱۴

کپی ریکو ۲۰۱۴ یکی از دستگاه کپی‌های چند منظوره می‌باشد. این دستگاه کپی سه کاره لیزری است که علاوه بر کپی گرفتن از قابلیت پرینت و اسکن هم برخوردار می‌باشد. این دستگاه می‌تواند به صورت سیاه و سفید برگه را چاپ کند. همچنین از قابلیت سرعت چاپ ۲۰ برگ در دقیقه برخوردار است.

بهتر است بدانید که این مدل دستگاه کپی قابلیت‌های دیگری مانند ADF، ورودی USB و چاپ دو رو اتوماتیک را دارد. از مزایای این دستگاه کپی این است که ظرفیت سینی کاغذ آن بسیار بالا است. به طوری که ظرفیت سینی کاغذ این مدل دستگاه کپی ۳۵۰ برگ می‌باشد.

کپی ریکو ۲۰۱۴ به دلیل کاربری لیزری از دقت بالایی برخوردار است. به طوری که رزولوشن چاپ این مدل دستگاه کپی ۶۰۰*۶۰۰dpi می‌باشد. این مدل دستگاه کپی در ابعاد ۵۸۷ *۵۸۱*۴۶۱ میلی‌متر ساخته شده است. لازم به ذکر است که خرید این نوع دستگاه کپی برای خریدار بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. زیرا مواد مصرفی دستگاه کپی و تونر مورد استفاده دستگاه نسبت به سایر دستگاه‌های کپی بسیار ارزان‌تر است.

مشخصات پرینتر فتوکپی ریکو ۲۰۱۴

از مشخصات پرینتر این دستگاه کپی این است که نوع چاپ آن سیاه و سفید می‌باشد. همچنین از قابلیت چاپ دو رو اتوماتیک برخوردار است. حافظه پرینتر این مدل دستگاه کپی ۲۵۶ مگابایت می‌باشد. پرینتر دستگاه از پورت اتصال پرینتر USB2 برخوردار است. می‌توان از برگه‌های با سایز A3, A4, A5, B5, Letter, Legal ,Excutive استفاده کرد.

پرینتر فتوکپی ریکو از رزولوشن چاپ ۶۰۰*۶۰۰dpi برخوردار است. سرعت چاپ پرینتر دستگاه ۲۰ برگ در دقیقه است. پرینتر این مدل دستگاه کپی فکس و wifi شبکه بی سیم ندارد.

مشخصات اسکنر فتوکپی ریکو ۲۰۱۴

نوع اسکنر این دستگاه کپی حرفه‌ای مدارک و اداری است. حداکثر سایز اسکن این دستگاه A3 می‌باشد. دسته بندی اسکنر به صورت مسطح است. همچنین عمق اسکن یا بیت دستگاه ۲۴ می‌باشد. اسکن فتوکپی ریکو ۲۰۱۴ از روزولوشن ۶۰۰ dpi برخوردار است.

پورت اتصالی اسکنر دستگاه USB 2 می‌باشد. بهتر است بدانید که در این مدل دستگاه سرعت اسکن رنگی ۶ برگ در دقیقه است. حداقل و حداکثر دقت دستگاه ۱۰۰ تا ۶۰۰ dpi می‌باشد.

مشخصات فتوکپی ریکو

فتوکپی ریکو ۲۰۱۴ با قابلیت‌هایی که دارد در مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات قابل استفاده می‌باشد. نوع کارتریج دستگاه لیزری است. همچنین دستگاه از قابلیت چاپ دو رو با قیمت مناسب برخوردار می‌باشد. وزن دستگاه کپی ۲۸.۵ کیلوگرم است. نوع پورت اتصالی دستگاه ۲ USB می‌باشد. این دستگاه کپی ورودی شبکه ندارد اما ورودی USB دارد.

این دستگاه برای ارائه اولین کپی به ۸.۸ ثانیه زمان نیاز دارد. حداکثر تعدادی که این دستگاه می‌تواند کپی بگیرد ۹۹ برگ است. می‌توان با این دستگاه از برگه‌های با سایز A3, A4, A5, B5, Letter, Excutive کپی گرفت. دستگاه از قابلیت بزرگنمایی ۵۰ تا ۴۰۰ درصد برخوردار است. همچنین دستگاه ADF دارد.

جمع بندی و کلام آخر

فتوکپی ریکو ۲۰۱۴ یکی از دستگاه‌های کپی با دقت بالا و سه منظوره می‌باشد. توصیه می‌شود افرادی که در محیط کاری خود فضای کافی ندارند یا توان مالی خرید چند دستگاه را ندارند این دستگاه کپی را خریداری کنند. مشتریان محترم می‌توانند این دستگاه کپی را از فروشگاه کپی ایران خریداری کنند. فروشگاه کپی ایران با سابقه طولانی خود در بین مشتریان از اعتبار بالایی برخوردار است.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد دستگاه فتوکپی ریکو ۲۰۱۴ کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.