فتوکپی ریکو ۲۰۱۴d

دستگاه فتوکپی ریکو 2014

فتوکپی ریکو ۲۰۱۴d

فتوکپی ریکو ۲۰۱۴d از دستگاه کپی‌های چندکاره مخصوص کلاس خانگی محسوب می‌شود. این مدل دستگاه کپی بالاترین سطح از قابلیت‌ها را با قیمت مناسب به شما ارائه می‌دهد. به طوری که سرعت، کارایی و ویژگی‌های متعدد این مدل دستگاه کپی مطابق با بالاترین استانداردهای این کلاس قرار دارد. بهتر است بدانید که برند ریکو یکی از محبوب‌ترین و معتبرترین برندهای دستگاه کپی می‌باشد.

ویژگی‌ های فتوکپی ریکو ۲۰۱۴d

این مدل دستگاه کپی در ابعاد ۵۸۷*۵۸۱*۴۶۱ میلی متر وزنی حدود ۲۹ کیلوگرم ساخته شده است. این دستگاه کپی از طراحی بی نظیری برخوردار می‌باشد. به طوری که با این ابعاد جمع و جور فضای کوچکی را اشغال می‌کند ولی در عین حال کارایی بی نظیر دارد. طراحی منحصر به فرد و شکیل این مدل دستگاه کپی باعث شده است در بین مشتریان محبوبیت خاصی داشته باشد.

فتوکپی ریکو ۲۰۱۴d چند کاره می‌باشد و از نظر هزینه‌های اولیه خرید نسبت به سایر دستگاه‌های کپی بسیار مقرون به صرفه است. همچنین مواد مصرفی این مدل دستگاه کپی طول عمر بالایی دارند. بنابراین به دلیل دوام و کیفیت بالای قطعات دستگاه هزینه نگهداری دستگاه نسبت به موارد مشابه بسیار کمتر خواهد بود. خرید این مدل دستگاه کپی به دلیل طول عمر بالا بسیار مقرون به صرفه است.

سرعت و کیفیت فتوکپی ریکو ۲۰۱۴d

این مدل دستگاه کپی قادر است اولین کپی را در زمان ۸.۸ ثانیه حاضر کند. زمان نخستین کپی برای افرادی که به کپی و پرینت متععد در لحظه احتیاج دارند بسیار اهمیت دارد. سرعت خروجی پرینت دستگاه ۲۰ برگ در هر دقیقه می‌باشد. با اینکه سرعت دستگاه بسیار بالا نیست اما از نظر سرعت کلی فرآیندهای دستگاه و انجام کاری متوسط راضی کننده می‌باشد.

از ویژگی‌های فتوکپی ریکو ۲۰۱۴d این است که کاربر می‌تواند با استفاده از اتصالات دستگاه اسکن‌هایی را که تهیه کرده است ذخیره کند. یا از طریق پروتکل ‌های شبکه (IP/TCP) آنها را مستقیما در رایانش ابری دستگاه بارگذاری و از طریق ایمیل آنها را ارسال کند.

کیفیت خروجی این دستگاه کپی ۶۰۰ DPI است. این کیفیت مطابق با استانداردهای کلاس کاری متوسط قرار دارد. همچنین کاربر می‌تواند از طریق اسکنر دستگاه در صورت لزوم از اسکن تمام رنگی بهره مند شود. با دارا بودن این ویژگی‌ها این مدل دستگاه کپی یک دستگاه حرفه‌ای و همه فن حریف محسوب می‌شود.

جمع بندی و کلام آخر

فتوکپی ریکو ۲۰۱۴d به دلیل چند کاره بودن و طراحی منحصر به فرد خود توسط اکثر کاربران انتخاب می‌شود. همچنین این دستگاه کپی در کلاس کاری متوسط قرار دارد. بنابراین از این دستگاه در دفاتر کار، ادارات کوچک و موسساتی که نیازی به سرعت بالای پرینت و کاربری صنعتی ندارند استفاده می‌شود.

این مدل دستگاه کپی به دلیل ویژگی‌های خاصی از قبیل کیفیت بالای اسکن و خروجی، چند کاره بودن، نیاز به مدت زمان کوتاه جهت آماده به کار شدن و مقرون به صرفه بودن مورد توجه اکثر کاربران قرار گرفته است. فروشگاه کپی ایران از جمله فروشگاه‌های معتبر و با سابقه در زمینه فروش لوازم و تجهیزات اداری می‌باشد. بنابراین خریداران محترم با مراجعه به سایت فروشگاه و مشاهده ویژگی‌های دستگاه می‌توانند آن را خریداری کنند.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد دستگاه فتوکپی ریکو ۲۰۱۴d کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.