فتوکپی ریکو

ریکو آفیشیو 1060

فتوکپی ریکو

فتوکپی ریکو یکی از بهترین دستگاه‌های کپی برای استفاده در شرکت‌ها و ادارات به شمار می‌آید. این دستگاه بسیار پیشرفته دارای کاربرد بسیار زیادی در امور دفتری و شخصی است. بهتر است بدانید. که این دستگاه توسط شرکت چند ملیتی ریکو که یک سازمان ابر شرکتی در زمینه تولید محصولات الکترونیکی می‌باشد. به بازار عرضه شده است. لازم به ذکر است. که این شرکت خدمات و کالاهای خود را به جز کشور مادر در چندین کشور دیگر نیز ارائه و نظارت می‌کند.

آشنایی با دستگاه فتوکپی ریکو

 

این دستگاه کپی پرکاربرد‌ترین و عمومی‌ترین محصول در بین ماشین های اداری می‌باشد. همچنین به خاطر استفاده فوق العاده بالایی که دارد در بسیاری از مراکز و فروشگاه‌ها، مدارس، مراکز تجاری و بانک‌ها یکی از لوازم ضروری و مهم به شمار می‌آید. به جرات می‌توان گفت فتوکپی ریکو یکی از بهترین گزینه های انتخابی کاربران ایرانی برای استفاده های شخصی و اداری به شمار می‌رود. بهتر است بدانید. که این دستگاه کپی یک ماشین چند کاره است. که علاوه بر کپی از قابلیت اسکن، چاپ دورو و چاپ اسناد با رزولوشن ۶۰۰ Dpi برخوردار می‌باشد.

قابلیت‌های عمومی فتوکپی ریکو

استفاده از این دستگاه دارای قابلیت‌های بسیار زیادی می باشد. که یکی از مهم ترین این قابلیت ها این است که این دستگاه دارای قسمتی به نام DOSS است که خطر دزدیده شدن اطلاعات را به طور قابل توجهی کاهش می دهد. همچنین دارای دوبلکس خودکار بوده که بر روی عملکرد تصویر تاثیری ندارد. از دیگر قابلیت های این دستگاه می‌توان به صفحه لمسی بزرگ آن اشاره کرد. فتوکپی ریکو دارای سه گزینه اتمام سند متفاوت می‌باشد. همچنین قادر است به صورت متوالی و پی در پی ۹۹۹ برگ را چاپ نماید.

قابلیت های پرینتر

بهتر است بدانید که این دستگاه علاوه بر قابلیت‌های عمومی از قابلیت های پرینتر نیز برخوردار می باشد. از جمله می توان به پرینت بیشتر و اسکن یکباره برای افزایش عملکرد آن اشاره داشت. از قابلیت های دیگر این دستگاه قابلیت‌های کپی همچون درج پوشش، تعیین صفحه و موارد دیگر می باشد.

به علاوه این محصول دارای قابلیت الکترونیک برای ایجاد سند کامل و مرتب سازی چرخش می‌باشد. رزولوشون ۶۰۰ Dpi با سطح ۲۵۶ خاکستری از دیگر قابلیت های پرینتر این دستگاه است. از مهم ترین مزایا پرینتر فتوکپی ریکو می‌توان به ARDF پنجاه ورقه‌ای اختیاری برای تغذیه خودکار اسناد در سرعت موتور اشاره داشت. همچنین دارای قابلیت اسکن سیاه و سفید و پشت و رو زدن جزوه ها می‌باشد. این محصول برای همه ی مراکز و دفاتری که دارای حجم کار تا ۲۰۰۰۰۰ برگ در ماه هستند بسیار مناسب و پرکاربرد است. همچنین مدت زمان لازم برای گرم شدن دستگاه کپی ۱۵ ثانیه می باشد و اولین برگ کپی در عرض ۱۵ ثانیه به راحتی چاپ و ارائه می‌شود.

از دیگر مزایای این دستگاه این است که در صورت بروز مشکلاتی مانند روشن نشدن دستگاه و چاپ نشدن صفحات به راحتی می‌توانید با نمایندگی تعمیرات ریکو تماس برقرار کنید و آنها در کمترین زمان مشکل به وجود آمده را به بهترین نحو برطرف می‌کنند.

در صورتی که شما هم نیاز به خریداری یک دستگاه فتوکپی ریکو دارید، به بخش فروشگاه وب سایت مراجعه فرمایید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد دستگاه فتوکپی ریکو آفیشیو   کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.