فتوکپی کیوسرا

نمایندگی کپی کیوسرا

فتوکپی کیوسرا

فتوکپی کیوسرا یکی از دستگاه های کپی موجود در بازار می باشد. که مدل ها و کاربرد های مختلفی دارند. فتوکپی کیوسرا توسط شرکت کیوسرا تولید شده است. شرکت کیوسرا را می توان به عنوان یکی از تولید کنندگان انواع محصولات الکترونیکی شناخت. در ادامه به معرفی این شرکت بزرگ ژاپنی می پردازیم.

شرکت کیوسرا

شرکت Keyocera در سال ۱۹۵۹ تاسیس شده است. و در طول سال های متمادی، فعالیت های خود را در زمینه های مختلف گسترش داده است. دفتر مرکزی شرکت کیوسرا در شهر کیوتو ژاپن تاسیس شده و تمامی مدیران شرکت در این شهر زندگی می کنند. بسیار شنیدنی است که بدانید شرکت کیوسرا در ابتدا در زمینه تولید سرامیک فعالیت داشته و نام اولیه آن سرامیک کیوتو بوده است. در سال ۱۹۸۲، نام کنونی را برای خود انتخاب و به ثبت رساندند.

کیوسرا یک شرکت چند منظوره می باشد. که با لیاقت مدیران خود توانست فعالیت های خود را از تولید سرامیک به تولید و فروش انواع محصولات الکترونیکی گسترش دهد. سرامیک های صنعتی، تجهیزات مخابراتی، تجهیزات تصویربرداری،تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی، تلفن همراه و دستگاه فتوکپی را می توان به عنوان اصلی ترین تولیدات این شرکت برشمرد. خط تولید هر کدام از این محصولات مجهز به پیشرفته ترین ابزارآلات به روز جهان می باشند. در زیر به معرفی دستگاه فتوکپی کیوسرا می پردازیم.

مشخصات فتوکپی کیوسرا

بعضی از دستگاه های کپی کیوسرا مطالب را سیاه و سفید و بعضی دیگر رنگی چاپ می کنند. دستگاه های کپی در سایز های مختلف در بازار یافت می شوند و این تفاوت سایز کارکردهای آن ها را نیز متفاوت کرده است. سایز های کوچک رومیزی که بیشتر در منزل کاربرد دارند و سایز های بزرگتر که بیشتر در ادارات و ارگان های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. اما این موضوع را در نظر داشته باشبم که تمامی مدل های دستگاه فتوکپی کیوسرا از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

چندکاره و چاپ روی A3

مشخصات دیگر اکثر دستگاه های کپی کیوسرا قابلیت پرینت، اسکن و فکس می باشد. همچنین چاپ بر روی کاغذ A3 یکی دیگر از ویژگی های این دستگاه ها است. فتوکپی کیوسرا از سرعت چاپ مناسبی برخوردار است و رزلوشن نتایج خروجی در آن ها بسیار بالا می باشد. بنابراین از نظر کیفیت چاپ هیچ نگرانی نداشته باشد.

حافظه داخلی و چاپ متوالی

دستگاه های فتوکپی کیوسرا دارای حافظه داخلی می باشند. این حافظه داخلی به کاربر کمک می کند. یک بار سند مورد نظر را برای دستگاه تعریف کرده و آن را بردارد. سپس عملیات پرینت یا کپی را چندین بار انجام دهد. همچنین وجود هارد در مدل های بزرگتر امکان فایلینگ اسناد را ایجاد می کند. چاپ متوالی و پی در پی ۹۹۹ برگه از ویژگی های عمده برخی از مد های دستگاه فتوکپی کیوسرا می باشد.

 

خرید دستگاه

وقتی قصد خرید دستگاه فتوکپی کیوسرا را دارید. قطعا آیتم های زیادی را باید در نظر بگیرید. یکی از این این آیتم ها این است. که دستگاه کپی را برای استفاده در محل کار می خواهید ویا استفاده در منزل. بنابراین با توجه به این موضوع می توانید یک مدل دستگاه کپی کیوسرا را انتخاب می کنید.

قبل از خرید دستگاه کپی کیوسرا باید در نظر داشته باشید. که دستگاهی که می خواهید چه ویژگی هایی باید داشته باشد. اینکه چاپ رنگی انجام دهد. یا سیاه و سفید، و یا اینکه یک دستگاه ساده کار شما را راه می اندازد یا به یک دستگاه چند منظوره که پرینتر و اسکنر نیز می باشد نیاز دارید. همچنین سرعت کار دستگاه در چه حدی باشد. اگر شما در کارتان لازم است. بعضی اطلاعات را ذخیره کنید. بنابراین دستگاه کپی باید حافظه هارد نیز داشته باشد.

 

قیمت دستگاه

قیمت دستگاه فتوکپی کیوسرا با توجه به مدل ها و کارکرد های آن ها متفاوت می باشد. قطعا هرچه دستگاه قدیمی تر باشد. امکانات کمتری نسبت به یک دستگاه جدید تر دارد، بنابراین قیمت آن ارزانتر است. هزینه دستگاه فتوکپی کیوسرا نیز از مدلی به مدل دیگر متفاوت است. بعضی دستگاه های کپی کیوسرا قابلیت اتصال به شبکه اینترنت را دارند، می توان حافظه داخلی آن ها را ارتقا داد. و یا سرعت بالایی در چاپ دارند بنابراین هزینه نگهداری بیشتری نیز خواهند داشت.

قیمت دستگاه کپی کیوسرا با توجه به نو و یا استوک بودن آن ها نیز متفاوت است. قطعا دستگاه آکبند قیمت بیشتری از یک دستگاه کار کرده دارد. همچنین قیمت یک دستگاه کپی کیوسرا رومیزی که برای مصارف خانگی کاربرد دارد از یک دستگاه کپی کیوسرا ایستاده که برای ادارات قابل استفاده است، ارزانتر می باشد.

 

انواع دستگاه فتوکپی کیوسرا

انواع دستگاه فتوکپی کیوسرا نیز همانند دیگر برندها می باشد. دستگاه های کپی کیوسرا در شکل ها و اندازه های مختلف در بازار موجود بوده کاربرد های متفاوتی نیز دارند. برخی از دستگاه های فتوکپی کیوسرا چند منظوره هستند و برخی دیگر تنها یک کارایی دارند. البته لازم به ذکر است بیشتر مدل های جدید قابلیت اتصال به کامپیوتر را داشته چند کاربرد مختلف مثل پرینت، اسکن، فکس و کپی دارند.

سیاه و سفید

بعضی از آن ها فقط کپی سیاه و سفید انجام می دهند. این دستگاه ها معمولا برای مغازه های کوچک و منازل استفاده دارند. اما بعضی دیگر قابلیت پرینت، اسکن و چاپ رنگی نیز دارند، که در ادارات، دانشگاه ها و کافی نت ها کاربرد دارند. برخی از انواع دستگاه کپی کیوسرا را می توان در شبکه های اداری مورد استفاده قرار داد و امکانات لازم برای این هدف در آنها قرار داده شده است.

دستگاههای حرفه ای تر

برخی از مدل های دستگاه فتوکپی کیوسرا قابلیت ارسال مستقیم ایمیل و چاپ از روی فلش را دارند و دستگاه های حرفه ای تری به شمار می روند. امکانات جانبی همچون ADF، فینیشر، سورتر و … را می توان به اکثر دستگاه های کپی کیوسرا افزود اما در بعضی از موارد چنین امکانی وجود ندارد. در مجموع انتخاب یکی از انواع دستگاه فتوکپی کیوسرا کاملا به سلیقه و نیاز شما بستگی داشته و کپی ایران در این راه می تواند. همراه خوبی برای شما باشد.

فروش دستگاه

فروش دستگاه فتوکپی کیوسرا یک گزینه مناسب برای فروشندگان دستگاه های الکتونیکی می باشد. این برند با توجه به کیفیت و تنوعی که دارد در بازار مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. اما باید از جایی خرید کنید که انواع مدل های دستگاه کپی کیوسرا را داشته باشد وبه تعدا کمی از مدل های آن بسنده نکرده باشد.

از طرفی دستگاه های فتوکپی دست دوم نیز در بازار موجود می باشد، شما باید سعی کنید از فروشگاه هایی خرید کنید که صداقت کامل در مورد فروش دستگاه مورد نظر را داشته باشند. یکی از شرکت های معتبر که فروش دستگاه کپی کیوسرا را انجام می دهد، شرکت کپی ایران می باشد. شما می توانید از طریق تلفن با این شرکت تماس بگیرید تا اپراتورها شما را با آرامش راهنمایی کنند.

دستگاه فتوکپی کیوسرا آکبند

همه شما دوستان عزیز می دانید دستگاه آکبند دستگاهی است که مستقیما از شرکت سازنده وارد بازار شده و پلمب می باشد. دستگاه فتوکپی کیوسرا آکبند نیز چنین می باشد. دستگاه آکبند مزایای زیادی دارد. اول اینکه جلوی خود مشتری بسته بندی دستگاه باز می شود و دیگر اینکه خیالتان آسوده است. که تمامی قطعات دستگاه نو بوده و تعمیری نیستند.

نا گفته نماند که دستگاه کپی کیوسرا آکبند قیمت بیشتری نسبت به دست دوم آن دارد. بنابراین اگر هزینه برایتان مهم نیست می توانید یک دستگاه فتوکپی کیوسرا آکبند سفارش دهید. دستگاه های آکبند به این زودی نیاز به سرویس پیدا نمی کنند و دوام بیشتری دارند. در ایران کپی ایران مفتخر است که جز معدود فروشگاه هایی است. که دستگاه های فتوکپی را به صورت آکبند عرضه می کند.

دستگاه فتوکپی کیوسرا بازسازی شده

دستگاه فتوکپی کیوسرا بازسازی شده از نظر کیفیت و نو بودن پس از دستگاه های آکبند کیوسرا قرار می گیرند. وقتی شما جنسی را خریداری می کنید و پس از باز شدن متوجه می شوید قطعه ای از آن خراب است. و کار نمی کند شما آن را به فروشگاه برمی گردانید. فروشگاه آن جنس را به کارخانه فرستاده تا در آن جا قطعه خراب تعویض شود. این جنس دیگر به عنوان یک جنس آکبند به بازار برگردانده نمی شود بلکه به آن جنس بازسازی شده می گویند.

دستگاه های کپی کیوسرا بازسازی شده نیز چنین شرایطی را دارند. این دستگاه ها نیز از کیفیت بالایی برخوردار هستند. چوه قطعه خراب آن ها با یک قطعه نو جاگزین شده است. دستگاه های فتوکپی باز سازی شده از نظر قیمت از دستگاه های آکبند ارزان تر هستند. ولی کیفیت شان به همان اندازه بالا است. بنابراین شما کاربران عزیز برای خرید می توانید آن ها را در نظر بگیرید.

یکی از شرکت های معتبری که می توانید دستگاه کپی کیوسرا بازسازی شده را از آن جا خریداری کنید شرکت کپی ایران می باشد. انواع دستگاه های کپی کیوسرا با دسته بندی های مختلف از نظر آکبند بودن و یا بازسازی شده را به راحتی می توانید در این شرکت پیدا کنید.

دستگاه فتوکپی کیوسرا استوک

دستگاه فتوکپی کیوسرا استوک یکی دیگر انواع موجود در بازار می باشد. دستگاه کپی کیوسرا استوک یا همان دستگاه فتوکپی کیوسرا دست دو دستگاه هایی هستند که قبلا مورد استفاده قرار گرفته اند. و به دلایل مختلف کنار گذاشته می شوند. فتوکپی های استوک کیوسرا ممکن است. دست کمی از دستگاه های نو از نظر کیفیت نداشته باشند.

ممکن است دستگاه کپی کیوسرا دست دوم خیلی مورد استفاده قرار نگرفته اند. و کیفیت خود را از دست نداده اند و یا بلعکس، به همین جهت درجه بندی کیفیت آنها باید مشخص باشد. این دستگاه ها از دستگاه های بازسازی شده نیز ارزانتر می باشند. بنابراین برای کسانی که نمی خواهند هزینه زیادی برای خرید دستگاه کپی پرداخت کنند گزینه مناسبی می باشند.

خرید دستگاه کپی کیوسرا دست دوم زمانی با صرفه است. که دستگاهی پیدا کنید که زیاد از آن استفاده نشده باشد. در این صورت شما یک برد کرده اید. چون یک فتوکپی کیوسرا دست دوم، با کیفیتی در حد آکبند و قیمت پایین تر خریداری کرده اید. در فروشگاه کپی ایران انواع مختلف دستگاه های کپی کیوسرا استوک موجود می باشد. اگر به دنبال یک خرید عاقلانه و منصفانه هستید کپی ایران را فراموش نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.