قیمت توشیبا ۶۵۶۰

توشیبا 6560

قیمت توشیبا ۶۵۶۰

قیمت توشیبا ۶۵۶۰ با توجه به مدل های ( آکبند، بازسازی شده، استوک بودن ) بسیار متفاوت می باشد. در حالت کلی این مدل دستگاه کپی با توجه به کیفیت بالا و چند منظوره بودن از قیمت مناسبی برخوردار است. با استفاده از این دستگاه کپی قادر خواهید به اسناد چاپ شده‌ی خود جلوه و زیبایی خاصی را هدیه کنید.

مشخصات فنی توشیبا ۶۵۶۰

در کنار دانستن قیمت توشیبا ۶۵۶۰ بهتر است. با مشخصات فنی این مدل دستگاه آشنا شوید تا از خرید خود بهترین نتیجه ممکن را کسب نمایید. با خرید این مدل دستگاه کپی می توانید. همه ویژگی های لازم برای انجام کارهای یک محیط اداری را به خوبی دریافت نمایید.

کپی گرفتن

از قابلیت های اصلی این مدل دستگاه کپی گرفتن آن می باشد. با استفاده از این دستگاه می توانید از برگه ها با سایز و جنس های مختلف کپی بگیرید. همچنین سرعت عملکرد دستگاه ۶۵ برگ در دقیقه است. از اینرو از سرعت بالایی جهت چاپ اسناد و متون مختلف برخوردار می باشد.

چند منظوره بودن توشیبا ۶۵۶۰

از دیگر ویژگی های بارز توشیبا ۶۵۶۰ چند منظوره بودن آن است. بنابراین کاربر با استفاده از این دستگاه می تواند کارهای مختلفی را انجام دهد. به طوری که علاوه بر کپی می تواند از اسناد و مدارک خود اسکن یا پرینت هم بگیرد.

کیفیت و وضوح چاپ

یکی دیگر از کارکردهای مهم این مدل دستگاه کپی کیفیت و وضوح چاپ آن می باشد. کاربران با استفاده از این دستگاه کپی قادر خواهند بود اسناد و متون مختلف را با کیفیت های ۱۲۰۰× ۱۲۰۰ دی پی آی چاپ و تکثیر کنند. در واقع داشتن این ویژگی و کیفیت بالا به نوعی باعث جان بخشیدن به کارها می شود.

عوامل موثر بر قیمت توشیبا ۶۵۶۰

بهتر است بدانید که قیمت توشیبا ۶۵۶۰ می تواند تحت تاثیر فاکتورها و عوامل متعددی قرار گیرد.

مواد مصرفی

یکی از این موارد قیمت مواد مصرفی دستگاه می باشد. با توجه به اینکه بیشتر ماشین های اداری مواد مصرفی خود را دارند بهتر است دستگاهی را انتخاب نمایید که مواد مصرفی ارزان تری دارد.

مدل های متفاوت توشیبا ۶۵۶۰

از دیگر عوامل مهم بر روی قیمت توشیبا ۶۵۶۰ مدل های ( استوک، بازسازی شده، آکبند ) ارائه شده آن می باشد. در واقع دستگاه های استوک و بازسازی شده به مراتب دارای قیمت پایین تری نسبت به مدل های نو و آکبند هستند. علاوه بر این عوامل، فاکتورهای موثر دیگری بر قیمت دستگاه کپی تاثیر گذار هستند. این عوامل عبارتند از قابلیت چاپ دورو، سیاه و سفید و یا رنگی بودن، حداکثر چاپ ماهیانه و روزانه دستگاه کپی، کارایی دستگاه کپی و قابلیت فیدر.

جمع بندی و کلام آخر

قیمت توشیبا ۶۵۶۰ با توجه به کاربرد و قابلیت هایی که دارد بسیار مقرون به صرفه و مناسب است. این مدل دستگاه کپی محصولی از برند معروف و معتبر توشیبا می باشد. از اینرو برای خرید مدل های مختلف این مدل دستگاه کپی که از سرعت بالایی برخوردار است، باید از طریق فروشگاه های معتبر و با سابقه ایی همچون کپی ایران اقدام به خرید کرد. زیرا این مرکز یکی از بزرگ ترین و با سابقه ترین مراکز فروش انواع مدل های دستگاه های کپی و تجهیزات اداری به شمار می آید.

جهت کسب اطلاعات و آشمایی با قیمت دستگاه فتوکپی توشیبا ۶۵۶۰ کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.