قیمت شارپ mx 4500

خرید شارپ MX 4500

قیمت شارپ mx 4500

قیمت شارپ mx 4500 بسته به این که این دستگاه را به صورت آکبند خریداری می کنید. یا استوک، می تواند متغیر باشد. در تعیین قیمت هر کدام از دستگاه های فتوکپی عوامل مختلفی دخیل هستند. که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. به طور کلی دستگاه شارپ ۴۵۰۰ دستگاهی چند منظوره و با کیفیت است که می تواند. نیاز های گوناگون شما را در دفاتر کاری و ادارات یا شرکت ها برآورده سازد.

قیمت شارپ ۴۵۰۰ با توجه به امکانات گوناگون این محصول

همان طور که در مقالات پیشین اشاره شد،

چند منظوره

شارپ ۴۵۰۰ دستگاهی چند منظوره است. که علاوه بر کپی رنگی و سیاه و سفید، می تواند اسکن، پرینت و در صورت افزودن آپشن اختیاری، فکس نیز انجام دهد. این دستگاه سرعت و رزولوشن قابل قبولی نسبت به مدل های مشابه دارد و به خوبی از پس نیاز های مصرف کنندگان برمی آید.

بازدهی و عملکرد بالا

این دستگاه با توجه به مصرف تونر و همچنین برق پایین، از بازدهی و عملکرد بسیار خوبی برخوردار می باشد. ظرفیت بالای اوراق قابل قرارگیری در سینی دستگاه، زمان آمادگی برای آغاز به کار کوتاه و تعداد کپی های مداوم مناسب دستگاه باعث گردیده که خریداران زیادی به خرید این محصول تبادر ورزند.

کاغذ مورد استفاده

شارپ mx 4500 قادر است روی سایز های متنوعی از اوراق فرایند کپی و پرینت را اجرا نماید (از A3 تا A6). به علاوه برای سهولت و تسریع عملیات پرینت، امکان اتصال مستقیم توسط پورت یو اس بی در این دستگاه فراهم شده. به این ترتیب پس از اتصال حافظه به این درگاه، بدون دخالت کامپیوتر، اطلاعات مورد نیاز روی ال سی دی دستگاه به نمایش در آمده و شما می توانید عکس یا متن خود را پرینت بگیرید.

اصلاح چاپ اشتباهی

امکان جالبی دیگری در این دستگاه تعبیه گردیده که از پرینت های اشتباه در تعداد زیاد جلوگیری می کند. این ویژگی امکان این را به شما می دهد تا هنگام پرینت تعداد اوراق بالا، خروجی ست اول پرینت را مشاهده کنید و در صورت مرتب بودن همه چیز، ادامه پرینت را انجام دهید. در صورت بروز مشکل می توانید پرینت را متوقف نموده و از خرابی همه برگه ها جلوگیری نمایید.

قابلیت شبکه

قابلیت شبکه، آپشنی است که در ادارات و شرکت های بزرگ واقعا به کار می آید. این دستگاه نیز به قابلیت شبکه مجهز بوده و در نتیجه می توان بازدهی کار را بدین وسیله افزایش داد. برای مثال اگر دو دستگاه شارپ mx 4500 به شبکه متصل باشند، می توان سرعت کپی را به ۷۰ برگ در دقیقه برای کپی رنگی و ۹۰ برگ در دقیقه برای کپی سیاه و سفید افزایش داد.

قیمت شارپ در فروشگاه کپی ایران

قیمت شارپ mx 4500 با توجه به آکبند یا استوک بودن دستگاه متفاوت است. فروشگاه کپی ایران این محصول را به سه صورت آکبند، استوک و بازسازی شده به فروش می رساند. بنابراین شما می توانید با توجه به بودجه خود اقدام به خرید هر کدام از این سه نوع نمایید. لازم به ذکر است که فروشگاه کپی ایران شارپ mx 4500 را چه به صورت آکبند و چه به صورت استوک یا بازسازی شده، در بالاترین کیفیت به خریداران محترم ارائه می دهد.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد قیمت دستگاه فتوکپی شارپ ۴۵۰۰ کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.