کانن imagerunner 2202

کانون 2204

کانن imagerunner 2202

کانن imagerunner 2202 همان دستگاه چاپ و نشر با کیفیتی است که برای محل کار یا منزل به دنبال آن هستید. این دستگاه دارای کاربردهای متنوعی همچون فتوکپی، پرینت و اسکن می باشد و یک دستگاه همه فن حریف است. نام شرکت کانن نیز که اعتباری چند برابر به این دستگاه می بخشد و کیفیت آن را تضمین می کند.

مشخصات فیزیکی دستگاه کپی کانن imagerunner 2202

طول ، عرض و ارتفاع دستگاه کپی imagerunner 2202 به ترتیب برابر ۶۲۲، ۵۸۹ و ۵۰۹ میلی متر می باشد. وزن دستگاه نیز ۲۸.۷ کیلوگرم است. توان مصرفی imagerunner 2202 در حالت فعالیت ۱۵۰۰ وات و در حالت استند بای ۹.۵ وات می باشد. از ویژگی های مثبت imagerunner 2202 می توان به صفحه ی نمایش لمسی آن اشاره نمود. این صفحه نمایش ۳.۵ اینچ است و دارای نور پس زمینه برای دید بهتر می باشد و استفاده از دستگاه را راحت کرده است.

در دستگاه فتوکپی کانن imagerunner 2202 دو سینی برای نگهداری کاغذ تعبیه شده است. سینی اول که حکم مخزن نگهداری کاغذ را دارد، ظرفیت ۲۵۰ برگه را دارد. در سینی دوم یا همان سینی ورودی برای چاپ نیز می توانید ۸۰ برگه را جای دهید. قابل ذکر است که این دستگاه فقط به صورت سیاه و سفید چاپ می کند.

ویژگی های کلی دستگاه

وجود یک پردازنده ی ۴۰۰ مگاهرتزی در دستگاه کپی کانن imagerunner 2202 سرعت و قابلیت دستگاه را به میزان قابل توجهی افزایش داده است. این دستگاه برای فتوکپی و پرینت تا سایز A3 را پشتیبانی می کند. سرعت چاپ بالایی دارد و می تواند در هر دقیقه ۲۲ برگه A4 و ۱۱ برگه A3 را کپی یا پرینت کند. اسکنر نیز توانایی اسکن ۲۳ صفحه در هر دقیقه را دارد. آماری که نشان از سرعت بهینه دستگاه دارد.

یکی از فاکتورهای مثبت برای دستگاه های چاپ رزولوشن بالای خروجی آنهاست. این ویژگی نیز در دستگاه فتوکپی imagerunner 2202 کاملا مشهود است. رزولوشن بالای ۶۰۰ در ۶۰۰ برای پرینت و کپی و ۳۰۰dpi برای اسکن، این دستگاه را در موقعیت ویژه ای قرار داده است.

حافظه ی داخلی یک فاکتور اثر گذار دیگر برای دستگاه های کپی می باشد. هرچه حافظه بیشتر باشد سرعت چاپ نیز بالاتر است. حافظه ی داخلی دستگاه کپی imagerunner 2202 برابر ۱۲۸ مگابایت است و سرعت قابل قبولی به آن می بخشد.

دستگاه کپی کانن imageruner 2202 برای گرم شدن و سپس چاپ اولین برگه خیلی شما را معطل نمی کند. برای تغییر از حالت خاموش به آماده ی کار ۱۳ ثانیه و برای کپی اولین برگه تنها ۷.۴ ثانیه زمان نیاز دارد. همچنین در هر بار استفاده قادر به کپی ۹۹ برگه می باشد.

اتصالات دستگاه

برای اتصال دستگاه کپی کانن imagerunner 2202 به کامپیوتر یک پورت ورودی USB 2.0 در نظر گرفته شده است. پورت USB 2.0 از سرعت انتقال اطلاعات قابل قبولی برخوردار است. این خاصیت نیز بر ارزش دستگاه ذکر شده می افزاید.

دستگاه کپی imagerunner 2202 را از کجا بخرید ؟
کپی ایران وب سایتی است که در آن می توانید یک خرید با کیفیت و ارزان داشته باشید. در این فروشگاه اینترنتی دستگاه کپی کانن imagerunner 2202 به صورت استوک اما با کیفیت نو عرضه می شود. خرید این دستگاه در کپی ایران از همه لحاظ به نفع شما است. زیرا با پرداخت هزینه ی کمتر صاحب یک دستگاه کپی چند منظوره می شوید. کپی ایران دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده و یک خرید امن و مطمئن را برای شما به ارمغان می آورد.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد دستگاه فتوکپی کانن imagerunner 2202 کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.